Aktualności

Published on 4 czerwca, 2015 | by admin

Zagłębie: “Tylko nie wbiegajcie na murawę”.

W Sosnowcu żyją już niedzielnym meczem z Puszczą Niepołomice. Nawet remis da Zagłębiu upragniony awans do pierwszej ligi.

W związku z dużym zainteresowaniem spotkaniem oraz przygotowywaną z okazji awansu fetą klub przygotował dla fanów kilka ważnych informacji.

Wśród nich jest apel włodarzy klubu o… nie wybieganie na murawę. Pełna treść komunikatu klubu:

W niedzielę o godz. 16.00 na Stadionie Ludowym rozpocznie się ostatni w tym sezonie ligowy mecz Zagłębia. Drużynie z Sosnowca w starciu z Puszczą Niepołomice wystarczy remis aby – bez oglądania się na inne zespoły – zapewnić sobie awans na zaplecze ekstraklasy.

W związku z dużym zainteresowaniem oraz przygotowywaną fetą z okazji awansu – mamy dla wszystkich fanów wybierających się na niedzielny mecz kilka ważnych informacji.

Informujemy, że dotychczasowy parking na boisku żwirowym zostanie wyłączony z użytku, a ruch samochodowy zostanie zatrzymany na wysokości mostu nad Brynicą, tuż przed wjazdem na teren kompleksu sportowego od strony ulicy Kresowej. Zakaz wjazdu nie dotyczy kibiców z karnetami uprawniającymi na wjazd na parking przy Stadionie Ludowym. Pozostałych kibiców prosimy o pozostawienie samochodów na parkingach pomiędzy stacjami Shell oraz Bliska przy ul. Kresowej, przy Centrum Handlowym znajdującym się przy ul. Baczyńskiego oraz na parkingu przy dyskoncie Biedronka (ul. Sobieskiego).

Na dotychczasowym parkingu rozmieszczone zostaną stoiska gastronomiczne, punkt z klubowymi pamiątkami, jak również scena, na której około godz. 19.00 zaprezentują się kibicom piłkarze Zagłębia. Nie zabraknie także atrakcji muzycznych.

Jednocześnie w imieniu władz klubu i prezydenta Sosnowca prosimy kibiców Zagłębia o nie wbiegania kibiców na murawę stadionu po końcowym gwizdku.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv