Grill

~~~ Rok 2017 ~~~

Arka z Tczewa (17) – Stilon Gorzów (17) – 18.02.2017
Obie grupy wystawiły po 17 zawodników z młodego składu. Po minucie i 40 sekundach jako pierwsi grilla rozpalili kibice Arki z Tczewa.

Psychofans, Wisła Sharks (ok.70) – Legia Warszawa, Radomiak i Zagłębie Sosnowiec (ok.130) – 11.02.2017
Psychofans wraz z Wisła Sharks czekali na podkarpacka koalicję Wisłoka Dębica & Siarka Tarnobrzeg, którzy gnali na turniej „Torcida Cup 2017” zamiast tego otrzymują zestaw Legii z kolegami z Radomia i braćmi z Sosnowca. Ruchu z Wisłą ok 70 osób , koalicji Zagłębia, Legii i Radomiaka ok 130. Walka bez kalkulacji – zwycięstwo Legii, Radomiaka i Zagłębia.

Resovia Rzeszów (25) – Wisłoka Dębica (25) – 15.01.2017
W dniu dzisiejszym dochodzi do rywalizacji sekcji gimnastycznych Resovii i Wisłoki Dębica po 25 osób. Po 36 sekundach lepsi okazują się Rzeszowianie.

~~~ Rok 2016 ~~~

Pogoń Szczecin – Zagłębie Sosnowiec – 26.11.2016
W zimne sobotnie popołudnie kibice Zagłębia Sosnowiec rozpalają grilla, aby wspólnie zjeść kiełbaski z kibicami Pogoni Szczecin (Portowcy jechali na swój mecz do Kielc). Po wspólnej biesiadzie więcej kiełbasek zjada ekipa Zagłębia.

Resovia & Unia Tarnów (60) – Stal Rzeszów (30) – 04.11.2016
W dniu dzisiejszym podczas zawodów ALMMA w Tyczynie (fc Stali) dochodzi do ataku koalicji Resovia & Unia Tarnów (ok. 60) na kibiców Stali Rzeszów (ok. 25-30) znajdujących się na gali. Dochodzi do krótkiej walki między ekipami, a później przez defensywną postawę Stalowców, koalicji z mundurowymi.

Radomiak Radom (38) – Raków Częstochowa (38) – 31.10.2016
W ten weekend dochodzi do zawodów w przeciąganiu liny między Radomiakiem a Rakowem po 38 osób. Po 1:20 minutach lepsza okazała się ekipa Radomiaka.

Stomil Olsztyn (11) – Mazur Ełk (11) – 01.10.2016
Spotkanie odbyło się do 21 lat. Po dość dobrej 2 i pół minutowej walce lepsi okazali się Stomilowcy. Cała akcja odbyła się honorowo.

KKS Kalisz – Zawisza Bydgoszcz – 21.08.2016
Na wracających z Gdyni kibiców KKS-u Kalisz czeka na trasie Zawisza Bydgoszcz. Tylko jedno auto z Kalisza podjęło walkę – reszta aut cofa się. Starcie i cała akcja na korzyść Zawiszy! Z bydgoszczanami obecna delegacja Włocłavii Włocławek.

GKS Bełchatów (3) – Widzew Łódź (3) – 20.08.2016
GKS Bełchatów – Widzew Łódź (FC Będków). Po 30 sekundach pierwszego grzyba znaleźli kibice RTS-u.

Petrochemia Płock (30) – Widzew Łódź (30) – 19.08.2016
Na jadących dzisiaj do Wrocławia kibiców z Płocka trafia Widzew Łódź. Do sprawdzenia sił doszło na autostradzie w wyrównanej sile około 30 osób ( reszta osób z jednej jak i drugiej strony rozbita po trasie ). Z Widzewem jedno auto Elany Toruń. Po około 3 minutach honorowej i wyrównanej walki zwycięsko wychodzi Widzew.

Hetman Zamość (10) – Karpaty Krosno (10) – 06.08.2016
Grzybobranie po 10 zawodników do 22 lat. Po 1 minucie i 40 sekundach swój koszyk jako pierwsi napełnili kibice Hetmana Zamość.

Stali Rzeszów (10) – Zagłębie Lubin (10) – 18.06.2016
Kibice z Dolnego Śląska po około 3 minutach jako pierwsi napełnili swoje koszyki.

Spartak Moskwa (63) – Legia Warszawa (63) – 23.04.2016
Dzisiaj odbyły się międzynarodowe zawody w przeciąganiu liny. Polskę reprezentowali kibice Legii Warszawa w liczbie 63 osób, Rosję natomiast reprezentowali kibice Spartaka Moskwa również w liczbie 63 osób. Spartak wystawił topowe bandy z pod znaku h – „Shkola”, „Boars”, „Boxers”. Po 90 sekundach przeciągania liny silniejsi okazali się Rosjanie.

KKS Kalisz (8) – Lech Poznań (8) – 23.04.2016
We Wronkach zameldowało się 68 kibiców KKS-u Kalisz z dwiema flagami. W drodze powrotnej odbyły się zawody w rozpalaniu grilla z kibicami Lecha Poznań. Składy 8×8, wygrana kibiców Kolejorza.

Zagłębie Sosnowiec (15) – Polonia Bytom (15) – 16.04.2016
Młode składy, po 15 osób, zwycięstwo Zagłębia.

Górnik Konin (40) vs. KKS&Elana&Ruch (70) – 14.04.2016
Zwycięstwo koalicji KKS&Elana&Ruch.

Górnik Konin & Gwardia Koszalin & Ostrovia Ostrów vs. Chrobry Głogów & Stilon Gorzów – 12.03.2016
Mimo przewagi pierwszej koalicji (proporcje 2:3) doszło do zawodów w rozpalaniu grilla. Szybsza w rozpalaniu była koalicja Chrobrego i Stilonu.

~~~ Rok 2015 ~~~

Unia Oświęcim & Hejnał Kęty (80) – BKS Bielsko & Zagłębie Sosnowiec (90) – 19.09.2015
Po minucie zwycięsko ze starcia wychodzi koalicja BKS Bielsko & Zagłębie Sosnowiec.

Legia Warszawa (25) – Elana Toruń (25) – 12.09.2015
Wspólne grillowanie odbyło się po 25 osób młodego składu. Po około 2 minutach wygrywają Legioniści.

Arka FC TCZEW (10) – Olimpia Grudziądz (10) – 02.08.2015
W ubiegłą niedzielę odbyło się grzybobranie Arka FC TCZEW vs Olimpia Grudziądz po 11 osób młodymi składami w którym po minucie zwycięża Tczewska ARKA.

Elana Toruń (30) – GKS Jastrzębie (30) – 28.06.2015
W weekend doszło do zawodów rozpalania ogniska. Po 80-90 sekundach jako pierwsi ognisko rozpalili fani z Torunia.

Stali Stalowa Wola (50) – Lech Poznań (50) – 09.05.2015
W drużynach 50-osobowych szybsi w rozpaleniu ogania okazali się Poznaniacy, którzy po minucie odnieśli zwycięstwo.

Resovia Rzeszów (15) – Czuwaj Przemyśl (15) – 26.04.2015
Do spotkania dochodzi młodymi składami Resovii Rzeszów i Czuwaju Przemyśl. Po minucie więcej kiełbasek upiekli kibice z Rzeszowa.

GKS Katowice (18) – Korona Kielce (18) – 24.04.2015
Po minucie lepsza okazała się GieKSa.

Górnik Wałbrzych (4) – Stal Stalowa Wola (4) – 10.04.2015
Stalówka podróżowała trzema autokarami oraz autami. Na liście wyjazdowej było zapisane 174 osoby. Przed meczem kolumna aut rozłączyła się od autokarów, jedno auto zagubiło się w Wałbrzychu co skutecznie wykorzystali kibice Górnika. Zaproponowali małe spotkanie 4×4 na co kibice Stali przystali. Mimo przewagi liczebnej ze strony Górnika wszystko odbyło się honorowo, wygrana gospodarzy.

Stal Poniatowa (9) – Wisła Puławy (9) – 04.04.2015
Starcie 9 na 9 do 23 lat po ok minucie i 30 sekundach wygrywa ekipa Stali.

FC Rymanów (Karpaty Krosno) 16 – 15 FC Besko (Stal Sanok) – 01.03.2015
Po krótkim czasie wygrywa Stal Sanok.

Wisłoka Dębica & Siarka Tarnobrzeg – Igloopol Dębica & Unia Tarnów – 28.02.2015
Do grilla wmieszała się policja w wyniku czego zatrzymano 14 osób. Za udział w bójce oraz nielegalnym zbiegowisku zatrzymanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

~~~ Rok 2014 ~~~

Lech (73)  – Lechia (73)  – 30.11.2014
Po 2 minutach wygrywa Lech.

GKS (30) + KSG (30) – Legia (40) + Zagłębie (10) + BKS (10) – 08.11.2014
Po 3 minutach lepsi okazali się koalicjanci z Warszawy, Sosnowca i Bielsko-Białej.

Górnik Zabrze (12) – Górnik Łęczna (12) – 07.11.2014
Walka po 12 osób z ograniczeniem wiekowym do rocznika 1988. Po ok. 1,5 minucie walki zwycięża TORCIDA.