Fan Cluby

Jeśli coś w jakimś rejonie się zmieniło (być powinno inaczej) proszę o kontakt z nami.

Woj. Zachodniopomorskie

Białogard – Gwardia Koszalin
Barlinek – Pogoń Barlinek
Bełczna – Pogoń Szczecin
Bobolice – Gwardia Koszalin
Borne Sulinowo – Wielim Szczecinek
Chojna – Pogoń Szczecin
Choszczno – Pogon Szczecin
Czarne – Wielim Szczecinek
Czaplinek – Lech Poznań
Gardno – Pogoń Szczecin
Gryfice – Pogoń Szczecin
Gryfino – Pogoń Szczecin
Darłowo – Darłovia, Pogoń Szczecin, Legia Warszawa
Drawsko Pomorskie – Pogoń Szczecin
Dębno – Pogoń Szczecin
Drzonowo – Kotwica Kołobrzeg
Dygowo – Kotwica Kołobrzeg
Dzwirzyno – Kotwica Kołobrzeg
Grzybowo – Kotwica Kołobrzeg
Goleniow – Pogon Szczecin
Kamin Pomorski – Pogon Szczecin
Koszalin – Gwaria Koszalin
Międzyzdroje – Flota Świnoujście, Pogoń Szczecin
Mielno – Gwardia Koszalin
Myśliborz – Stilon Gorzów
Nowogard – Pogoń Szczecin
Lipiany – Pogoń Szczecin
Łobez – Pogoń Szczecin
Police – Pogoń Szczecin
Sławno – Gryf Słupsk
Stargard – Pogoń Szczecin
Świnoujście – Flota Świnoujście
Świdwin – Pogoń Szczecin, Kotwica Kołobrzeg
Szczecinek – Wielim Szczecinek, Legia Warszawa/Pogoń Szczecin
Szczecin – Pogoń Szczecin
Trzebiatow – Pogoń Szczecin
Ustronie Morskie – Lech Poznań
Wałcz – Pogoń Szczecin, Widzew Łodź
Wolin – Flota Świnoujscie, Pogoń Szczecin
Wysoka Kamieńska – Pogoń Szczecin

Woj. Pomorskie

Brusy – Chojniczanka Chojnice
Bożepole – Pogoń Lębork, Arka Gdynia
Sopot – Lechia Gdańsk , Arka Gdynia
Pruszcz Gdański – Lechia Gdańsk
Pelplin – Lechia Gdańsk
Ostrowo – Arka Gdynia
Jastrzębia Góra – Arka Gdynia
Nowy Dwór Gdański – Lechia Gdańsk
Gniew – Arka Gdynia, Lechia Gdańsk
Człuchów – Arka Gdynia
Malbork – Lechia Gdańsk
Tczew – Lechia Gdańsk, Arka Gdynia
Sztum – Lechia Gdańsk
Miłobądz – Lechia Gdańsk
Dzierzgoń – Lechia Gdańsk
Kartuzy – Cartusia/Lechia Gdańsk/Arka Gdynia
Sierakowice – Lechia Gdańsk
Kościerzyna – Arka Gdynia, Lechia Gdańsk
Bytów – Lechia Gdańsk
Starogard Gdański – Lechia Gdańsk
Chojnice – Lechia Gdańsk
Czersk – Lechia, Chojniczanka Chojnice, Arka Gdynia
Wejherowo – Arka Gdynia
Rumia – Arka Gdynia
Reda – Arka Gdynia
Hel – Arka Gdynia
Władysławowo – Arka Gdynia, GKS Wybrzeże Gdańsk
Puck – Arka Gdynia
Rewa – Arka Gdynia
Rozewie – Arka Gdynia
Jastarnia – Arka Gdynia
Kwidzyn – Legia W-wa, Widzew Łódź
Kuźnica – Arka Gdynia
Zblewo – Lechia Gdańsk
Smętowo – Lechia Gdańsk
Gniewino – Arka Gdynia
Lębork – Lechia Gdańsk
Człuchów – Arka Gdynia
Nowa wieś Lęborska – Pogoń Lębork
Pszczółki – Lechia Gdańsk
Cewice – Pogoń Lębork
KREPA KASZUBSKA – Pogoń Lębork
Żukowo – Arka Gdynia, Lechia Gdańsk
Przodkowo – Arka Gdynia, Lechia Gdańsk
Słupsk – Gryf Słupsk, Lechia Gdańsk
Czarne – Wielima Szczecinek/ Legia W-wa
Skarszewy – Lechia Gdańsk
Prabuty – Lechia Gdańsk, Arka Gdynia
Skórcz – Lechia Gdańsk
Karwia – Arka Gdynia
Żelistrzewo – Arka Gdynia
Gościcino – Arka Gdynia
Nowy Staw – Lechia Gdańsk
Tuchom – Lechia Gdańsk, Arka Gdynia
Przechlewo – Chojniczanka
Chojnice – Lechia Gdańsk
Zagórki – Chojniczanka Chojnice

Woj. Podlaskie

Bielsk Podlaski – Jagiellonia Białystok
Brańsk – Jagiellonia Białystok
Czarna Białostocka – Jagiellonia Białystok
Grabowo – ŁKS Łomża
Hajnówka – Jagiellonia Białystok
Kolno – ŁKS Łomża, Jagiellonia Białystok
Łapy – Jagiellonia Białystok
Mońki – Jagiellonia Białystok
Piątnica – ŁKS Łomża
Sejny – Jagiellonia Białystok
Sidra – Jagiellonia Białystok
Sokółka – Jagiellonia Białystok
Śniadowo – ŁKS Łomża
Siemiatycze – Legia W-wa
Wizna – ŁKS Łomża

Woj. Mazowieckie

Szydłowiec- Radomiak Radom
Pionki- Radomiak Radom
Iłża- Radomiak Radom
Przysucha- Radomiak Radom
Białobrzegi- Radomiak Radom, Legia Warszawa
Garwolin- Legia Warszawa
Grójec- Legia Warszawa
Kozienice – Legia Warszawa
Otwock- Legia Warszawa
Skaryszew- Radomiak Radom
Karczew- Legia Warszawa
Mińsk Mazowiecki – Legia Warszawa
Piaseczno- Legia Warszawa
Żyrardów- Widzew Łódź, Legia Warszawa
Pruszków- Legia Warszawa
Grodzisk- Legia Warszawa
Sochaczew- Widzew Łódź, Legia Warszawa
Łosice- Legia Warszawa,
Siedlce- Legia Warszawa
Węgrów- Legia Warszawa
Wołomin- Legia Warszawa
Legionowo- Legia Warszawa
Nowy Dwór Mazowiecki- Legia Warszawa
Gostynin- Petrochemia Płock, Widzew Łódź
Wyszków- Legia Warszawa
Gąbin – Petrochemia Płock
Sanniki – Petrochemia Płock
Pułtusk- Legia Warszawa
Nasielsk- Legia Warszawa
Płońsk- Legia Warszawa
Maków Mazowieki- Legia Warszawa
Ciechanów- Legia Warszawa, Widzew Łódź
Sierpc- Petrochemia Płock
Studzianki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ostrołęka- Legia Warszawa
Przasnysz – Legia Warszawa
Wyszogród – Legia Warszawa, Petrochemia Płock
Zakroczyn – Legia Warszawa
Mława- Lechia Gdańsk, Legia Warszawa
Sokołów Podlaski – Legia Warszawa
Żuromin- Polonia Warszawa
Wierzchowiny, Lisów, Jedlińsk – Radomiak Radom
Dobieszyn – Radomiak Radom, Legia
Jastrząb – Radomiak Radom

Woj. Kujawsko – Pomorskie

Tuchola – Zawisza Bydgoszcz
Mokre – GKM Grudziądz
Inowrocław – Zawisza Bydgoszcz
Gniewkowo – Elana Torun
Barcin – Zawisza Bydgoszcz
Janikowo – Zawisza Bydgoszcz
Mogilno – Zawisza Bydgoszcz
Świecie – Zawisza Bydgoszcz
Nakło – Zawisza Bydgoszcz
Solec Kujawski – Polonia Bydgoszcz, Zawisza Bydgoszcz
Koronowo – Zawisza Bydgoszcz
Laskowice – Zawisza Bydgoszcz
Kcynia – Zawisza Bydgoszcz
Więcbork – Zawisza Bydgoszcz
Włocławek – ŁKS Łodź
Kruszwica – Zawisza Bydgoszcz
Aleksandrów Kujawski – Elana Toruń
Ciechocinek – Elana Toruń
Wąbrzeźno – Elana Toruń
Kowalewo pomorskie – Elana Toruń
Raciążek – Elana Toruń
Golub-Dobrzyń – Elana Toruń
Ostaszewo – Elana Toruń
Lubicz – Elana Toruń, Apator Toruń
Grębocin – Elana Toruń
Grudziądz – Widzew Łódź
Łubianka – Apator Toruń
Pigża – Apator Toruń
Łysomice – Apator Toruń
Osiek – Apator Toruń
Nieszawka – Apator Toruń
Chełmża – Legia Warszawa
Turzno – Apator Toruń
Młyniec – Apator Toruń
Golub Dobrzyń – Apator Toruń
Czernikowo – Apator Toruń
Chełmno – Legia W-wa, Zawisza Bydgoszcz
Łochowo – Polonia Bydgoszcz
Tur – Polonia Bydgoszcz
Lisewo – Legia W-wa
Nakło – Zawisza Bydgoszcz
Brodnica – Legia W-wa

Woj. Wielkopolskie

Kamieniec – Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Piła – Lech Poznań, Polonia Piła
Września – Lech Poznań
Gostyń – Lech Poznań
Jarocin- Lech Poznań
Konin – Górnik Konin, Lech Poznań
Koło – Lech Poznań
Gniezno – Lech Poznań, Start Gniezno
Bnin – Lech Poznań
Ostrów Wlkp. – Lech Poznań
Włoszakowice – Unia Leszno
Leszno – Lech Poznań
Międzychód – Lech Poznań
Zbąszyń – Lech Poznań
Wolsztyn – Lech Poznań, Grom Wolsztyn

Woj. Lubuskie

Lubniewice – Stilon Gorzów
Międzyrzecz – Stilon Gorzów
Drezdenko – Widzew Łódź, Lech Poznań
Żagań – Chrobry Głogów
Nowe Miasteczko – Chrobry Głogów
Nowa Sól – Dozamet Nowa Sól, Falubaz Zielona Góra
Świebodzin – Lech Poznań, Falubaz Zielona Góra
Sulechów – Falubaz Zielona Góra
Szprotawa – Zagłębie Lubin
Wschowa – Unia Leszno, Zagłębie Lubin
Kostrzyn – Lech Poznań, Stilon Gorzów, Legia Warszawa
Dobiegniew – Lech Poznań
Rzepin – Lech Poznań, Ilanka Rzepin
Górzyca – Polonia Słubice
Grabik – Promień Żary
Strzelce Krajeńskie – Stilon Gorzów, Lech Poznań
Skwierzyna – Stilon Gorzów
Krosno Odrzańskie – Falubaz Zielona Góra, Lech Poznań
Jasień – Promień Żary
Kożuchów – Falubaz Zielona Góra
Bytom Odrzański – Odra Bytom Odrzański
Sława – Falubaz Zielona Góra, Zagłębie Lubin

Woj. Dolnośląskie

Bystrzyca Kłodzka – Śląsk Wrocław
Bolesławiec – Zagłębie Lubin
Cieplice – Karkonosze Jelenia Góra
Białołęka – Chrobry Głogów
Radwanice – Chrobry Głogów
Ostaszów – Chrobry Głogów
Świdnica – Zagłębie Lubin
Nowa Ruda – Śląsk Wrocław
Lądek Zdrój – Śląsk Wrocław
Bolesławiec – Zagłębie Lubin
Bielawa – Śląsk Wrocław
Bierutów – Śląsk Wrocław
Chojnów – Zagłębie Lubin
Oleśnica – Śląsk Wrocław
Milicz – Śląsk Wrocław
Dobrzejowice – Chrobry Głogów
Rzeczyca – Zagłębie Lubin
Sudety – Zagłębie Lubin
Jaczów – Chrobry Głogów
Kotla – Chrobry Głogów
Ścinawa – Zagłębie Lubin
Chocianów – Zagłębie Lubin
Marciszów – Górnik Wałbrzych
Jelenia Góra (Karkonosze) – Śląsk Wrocław
Oława – Śląsk Wrocław
Jelcz-Laskowice – Śląsk Wrocław
Jedlina Zdrój – Górnik Wałbrzych
Jaworzyna – Górnik Wałbrzych
Brzeg Dolny – Śląsk Wrocław
Trzebnica – Śląsk Wrocław
Jawor – Śląsk Wrocław
Ząbkowice Śląskie – Śląsk Wrocław
Rogów Sobócki – Śląsk Wrocław
Kamieniec Wrocławski – Śląsk Wrocław
Kudowa Zdrój – Śląsk Wrocław, Górnik Wałbrzych
Prochowice – Miedź Legnica, Zagłębie Lubin
Polkowice – Zagłębie Lubin
Kaczorów – Karkonosze Jelenia Góra
Kamienna Góra – Górnik Wałbrzych
Kowary – Karkonosze Jelenia Góra, Śląsk Wrocław
Mysłakowice – Karkonosze Jelenia Góra
Wołów – Śląsk Wrocław
Przemków – Zagłębie Lubin
Lwówek Śląski – Zagłębie Lubin
Łagiewniki – Śląsk Wrocław
Łomnica – Karkonosze Jelenia Góra
Strzelin – Śląsk Wrocław
Kłodzko – Śląsk Wrocław
Rudna – Zagłębie Lubin
Szklarska Poręba – Karkonosze Jelenia Góra
Szczawno Zdrój – Górnik Wałbrzych
Strzegom – Zagłębie Lubin
Stronie Śląskie – Śląsk Wrocław
Świebodzice – Górnik Wałbrzych
Zgorzelec – Śląsk Wrocław
Złotoryja – Zagłębie Lubin
Chobienia – Zagłębie Lubin
Niechlów – Zagłębie Lubin
Trzebnica – Śląsk Wrocław
Wąsosz – Śląsk Wrocław
Syców – Śląsk Wrocław

Woj. Łódzkie

Gomunice – RKS Radomsko
Stobiecko Szlacheckie – RKS Radomsko
Stanisławice – RKS Radomsko
Chrzanowice – RKS Radomsko
Piaszczyce – RKS Radomsko
Dobryszyce – RKS Radomsko
Piotrków Tryb. – GKS Bełchatów, ŁKS
Ozorków – Widzew
Szczerców – GKS Bełchatów
Gorzkowice – GKS Bełchatów
Kamieńsk – GKS Bełchatów
Strzałków – RKS Radomsko
Bełchatów – GKS, Widzew
Pabianice – Widzew, ŁKS
Konstantynów – Widzew, ŁKS
Łęczyca – Widzew
Kutno – Widzew
Zduńska Wola – Widzew
Łask – Widzew
Lutomiersk – Widzew, ŁKS
Poddębice – Widzew, ŁKS
Uniejów – Widzew, ŁKS
Łowicz – Widzew
Krośniewice – Widzew
Aleksandrów Łódzki – Widzew, ŁKS
Sieradz – Widzew
Tomaszów Mazowiecki – Widzew
Piotrków tryb – Widzew, ŁKS
Rawa Maz. – Widzew
Opoczno – Widzew
Przedbórz – Widzew
Zgierz – Widzew
Koluszki – Widzew
Brzeziny – Widzew
Błaszki – Widzew
Gałkówek – Widzew
Warta – Widzew
Tuszyn – Widzew
Skierniewice – Widzew
Wieluń – Legia, Widzew

Woj. Lubelskie

Bełżyce – Motor Lublin
Biała Podlaska – Legia Warszawa
Janów Lubelski – Stal Stalowa Wola
Chełm – Widzew
Kamionka – Motor Lublin
Krasnystaw – Chełmianka Chełm
Nałęczów – Motor Lublin
Bychawa – Motor
Ryki – Motor
Modliborzyce – Stal Stalowa Wola
Niemce – Motor Lublin
Lubartów – Motor Lublin
Łuków – Legia Warszawa
Stanin – Orlęta Łuków
Wojcieszków – Orlęta Łuków
Piaski – Motor Lublin
Opole Lubelskie – Legia Warszawa, Pogoń Szczecin
Poniatowa – Motor Lublin
Puławy – Legia Warszawa
Rejowiec Fabryczny – Motor Lublin
Szczebrzeszyn – Hetman Zamość
Trawniki – Chełmianka Chełm
Tarnogród – Łada Biłgoraj
Lubartów – Motor Lublin
Radzyń Podlaski – Legia, Motor Lublin

Woj. Świętokrzyskie

Starachowice – Widzew łódź
Skarżysko Kamienna – Widzew Łódź
Końskie – Widzew Łódź
Ożarów – KSZO Ostrowiec
Miedziana Góra – Korona Kielce
Daleszyce – Korona Kielce
Stąporków – Korona Kielce
Mniów – Korona Kielce
Sandomierz – Legia Warszawa
Staszów – Ruch Chorzów
Chęciny – Korona Kielce
Opatów – Legia Warszawa
Sędziszów – Korona Kielce
Połaniec – Wisła Kraków
Smyków – Korona Kielce
Skalbmierz – Korona Kielce
Kazimierza Wielka – Wisła Kraków, Cracovia Kraków
Pińczów – Wisła Kraków

Woj. Śląskie

Będzin – Zagłębie Sosnowiec
Bieruń (Stary) – Ruch Chorzów, GKS Katowice, GKS Tychy
Bieruń (Nowy) – Unia Oświęcim
Bytom – Ruch Chorzów, Górnik Zabrze, Ruch Radzionków, Szombierki Bytom, Polonia Bytom
Czechowice-Dziedzice – BKS Stal Bielsko-Biała, Ruch Chorzów
Czeladź – Zagłębie Sosnowiec
Chełm Śląski – GKS Katowice, Ruch Chorzów
Czerwionka-Leszczyny – Górnik Zabrze
Dąbrowa Górnicza – Zagłębie Sosnowiec
Gliwice – Górnik Zabrze
Suszec – Ruch Chorzów
Imielin – GKS Katowice, Ruch Chorzów
Jaworzno – GKS Katowice, Wisła Kraków, Ruch Chorzów, Zagłębie Sosnowiec
Katowice – Ruch Chorzów, Górnik Zabrze
Knurów – Górnik Zabrze
Lędziny – GKS Katowice, Ruch Chorzów
Lubliniec – Górnik Zabrze
Łaziska Górne – Ruch Chorzów, Górnik Zabrze
Miasteczko Śląskie – Ruch Chorzów, Górnik Zabrze
Mikołów – Ruch Chorzów, Górnik Zabrze
Myszków – Ruch Chorzów
Mysłowice – GKS Katowice, Ruch Chorzów, Górnik Zabrze
Orzesze – Ruch Chorzów, Górnik Zabrze
Piekary Śląskie – Ruch Chorzów, Górnik Zabrze
Pszczyna – Ruch Chorzów, Górnik Zabrze
Pszów – Ruch Chorzów
Mierzęcice – Polonia Bytom, Zagłębie Sosnowiec
Bielsko – TSP, BKS
Pyskowice – Górnik Zabrze
Racibórz – Ruch Chorzów, Odra Wodzisław
Radlin – Ruch Chorzów, Odra Wodzisław
Radzionków – Polonia Bytom, Ruch Radzionków
Ruda Śląska – Ruch Chorzów, Górnik Zabrze
Rybnik – Górnik Zabrze, Ruch Chorzów, Odra Wodzisław
Rydułtowy – Górnik Zabrze
Siemianowice Śląskie – Ruch Chorzów, GKS Katowice
Strumień – Ruch Chorzów
Świerklany – Odra Wodzisław, Górnik Zabrze
Świętochłowice – Ruch Chorzów, Górnik Zabrze
Tarnowskie Góry – Ruch Chorzów, Górnik Zabrze, Ruch Radzionków
Toszek – Górnik Zabrze
Wojkowice – Zagłębie Sosnowiec
Zawiercie – Ruch Chorzów, Zagłębie Sosnowiec
Zabrze – Górnik Zabrze
Żory – Górnik Zabrze, Ruch Chorzów, GKS Jastrzębie, GKS Katowice, Odra
Huta Stara B – Raków Częstochowa
Herby – Raków Częstochowa
Rędziny – Raków Częstochowa
Wrzosowa – Raków Częstochowa
Olsztyn – Raków Częstochowa
Kleszczów – Piast Gliwice
Rudno – Górnik Zabrze
Rudziniec – Piast Gliwice
Pawłowice – GKS Jastrzębie, Ruch Chorzów, Górnik Zabrze
Skrbeńsko – GKS Jastrzębie
Zebrzydowice – GKS Jastrzębie
Mazańcowice – BKS Stal
Cięcina- Podbeskidzie
Jaworze – BKS Stal
Wilkowice – BKS Stal
Buczkowice – BKS Stal
Rudzica – BKS Stal
Międzyrzecze – BKS Stal
Skoczów – BKS STAL, GKS Katowice
Cieszyn – Zagłębie Sosnowiec/Legia Warszawa, Ruch Chorzów, GKS Katowice/Górnik Zabrze, GKS Jastrzębie, Wisła Kraków
Zawady – Raków Częstochowa
Brenna- Ruch Chorzów

Woj. Opolskie

Tarnów Opolski – Odra Opole
Strzelce Opolskie – Odra Opole
Niemodlin – Odra Opole
Gogolin – Odra Opole
Kietrz – Odra Wodzisław
Głuchołazy – Odra Opole
Olesno – Odra Opole
Łubniany – Odra Opole
Namysłów – Śląsk Wrocław
Nysa – Śląsk Wrocław, Odra Opole
Brzeg – Śląsk Wrocław
Kluczbork – Odra Opole, Śląsk Wrocław
Kolonowskie – Górnik Zabrze, Odra Opole
Skorogoszcz – Odra Opole
Lewin Brzeski – Odra Opole
Ujazd Śląski – Chemik Kędzierzyn
Ozimek – Odra Opole
Leśnica – Chemik Kędzierzyn
Grodków – Śląsk Wrocław
Krapkowice – Odra Opole, Górnik Zabrze
Niemodlin – Odra Opole
Dobrzeń Wielki – Odra Opole
Tułowice – Odra Opole
Zdzieszowice – Górnik Zabrze
Zawadzkie – Górnik Zabrze, Odra Opole
Prudnik – Piast Gliwice, Odra Opole

Woj. Małopolskie

Alwernia – Wisła Kraków
Andrychów – Cracovia Kraków
Bochnia – Wisła Kraków
Bysina – Wisła Kraków
Bolesław – Wisła Kraków
Brzesko – Wisła Kraków
Brzeźnica – Wisła Kraków
Bukowno – Wisła Kraków, Zagłebie, GKS Katowice
Brzeszcze – Wisła Kraków
Chełmiec – Sandecja Nowy Sącz, Cracovia Kraków
Chełmek – Wisła Kraków, GKS Katowice
Chocznia – Wisła Kraków
Bulowice – Wisła Kraków
Cholerzyn – Wisła Kraków
Chrzanów – Wisła Kraków, Cracovia Kraków, Zagłębie Sosnowiec
Dąbrowa Tarnowska – Wisła Kraków/Unia, Cracovia Kraków
Dębno – Unia Tarnów
Dobczyce – Wisła Kraków
Gaj – Sandecja Nowy Sącz, Cracovia Kraków
Gdów – Wisła Kraków
Igołomia – Hutnik Kraków, Cracovia Kraków
Jaroszewiec – Wisła Kraków
Jastrzębia – Cracovia Kraków
Juszczyn – Wisła Kraków
Jodłownik – Hutnik Kraków, Cracovia Kraków
Kęty – Ruch Chorzów, Wisła Kraków
Kłaj – Wisła Kraków
Kalwaria Zebrzydowska – Wisła Kraków
Krynica Zdrój – Cracovia Kraków
Krzeszowice – Wisła Kraków
Libiąż – Górnik Zabrze, Wisła Kraków, Cracovia Kraków, GKS Katowice
Limanowa – Wisła Kraków
Łuczyce – Cracovia Kraków
Łuczanowice – Hutnik Kraków, Wisła Kraków
Maków Podhalański – Cracovia Kraków
Miechów – Wisła Kraków, Cracovia Kraków
Muszyna – Cracovia Kraków
Myślenice – Wisła Kraków
Niedźwiedź – Cracovia Kraków
Nasielsk – Wisła Kraków
Niepołomice – Cracovia Kraków, Wisła Kraków
Nowy Wiśnicz – Wisła Kraków
Nowy Targ – Lechia Gdańsk, Wisła Kraków
Olkusz – Wisła Kraków, Zagłębie Sosnowiec, GKS Katowice, Cracovia Kraków
Oświęcim – Wisła Kraków
Opatkowice – Cracovia Kraków
Pobiednik – Hutnik Kraków, Wisła Kraków
Proszowice – Cracovia Kraków, Wisła Kraków
Szarów – Wisła Kraków
Ptaszkowa – Sandecja Nowy Sącz, Cracovia Kraków
Rybna – Cracovia Kraków
Rabka Zdrój – Cracovia Kraków, Wisła Kraków
Sucha Beskidzka – Wisła Kraków
Siepraw – Cracovia Kraków
Skawina – Wisła Kraków, Cracovia Kraków
Słomniki – Wisła Kraków
Sulechów – Hutnik Kraków, Wisła Kraków
Sufczyn – Unia Tarnów, Wisła Kraków
Szarów – Hutnik Kraków, Cracovia Kraków
Szczyrzyc – Hutnik Kraków, Cracovia Kraków
Świątniki Górne – Wisła Kraków
Trzciana – Wisła Kraków
Trzebinia – Cracovia Kraków, Wisła Kraków, GKS Katowice, Zagłębie Sosnowiec
Tymbark – Wisła Kraków, Cracovia Kraków
Wadowice – Wisła Kraków
Wieliczka – Cracovia Kraków, Wisła Kraków
Wojnicz – Unia Tarnów, Wisła Kraków
Wilkowice – Wisła Kraków
Wolbrom – Wisła Kraków, GKS Katowice, Cracovia Kraków, Legia Warszawa
Wyciąże – Hutnik Kraków
Zabierzów – Wisła Kraków
Zembrzyce – Cracovia Kraków, Wisła Kraków
Zakopane – Wisła Kraków, Cracovia Kraków, Ruch Chorzów
Laskowa – Cracovia Kraków
Krzyszkowice – Wisła Kraków
Kasinka Mała – Wisła Kraków, Cracovia Kraków
Poronin – Cracovia Kraków
Mszana Dolna – Cracovia Kraków, Wisła Kraków
Ciche – Cracovia Kraków
Stróża – Wisła Kraków

Woj. Podkarpackie

Łańcut – Resovia Rzeszów
Majdan Królewski – Siarka Tarnobrzeg
Trzebos – Resovia Rzeszów
Przecław – Stal Mielec
Chmielnik – Stal Mielec
Nisko – Stal Stalowa Wola
Modliborzyce – Stal Stalowa Wola
Lipa – Stal Stalowa Wola
Pysznica – Stal Stalowa Wola
Bojanów – Stal Stalowa Wola
Zaklików – Stal Stalowa Wola, Motor Lublin
Zarzecze – Stal Stalowa Wola
Żabno – Stal Stalowa Wola
Bobrowa – Wisłoka
Rudnik – Stal Stalowa Wola
Grębow – Stal Stalowa Wola
Kłyżow – Stal Stalowa Wola
Radomyśl – Stal Stalowa Wola
Nowa Dęba – Stal Stalowa Wola
WOLA RANIŻOWSKA – Resovia
Posuchy – Resovia
RANIŻÓW – Stal Rzeszów
KRZYWA WIEŚ-RESOVIA – Stal Stalowa Wola
Ulanów – Stal Stalowa Wola
Jastkowice – Stal Stalowa Wola
Nowy Nart – Stal Stalowa Wola
Podlesie – Stal Stalowa Wola
Witkowic – Stal Stalowa Wola
Woli Rzeczycka – Stal Stalowa Wola
Przyszów – Stal Stalowa Wola
Groble Obojni Dobrowica – Stal Stalowa Wola
Glinianki – Stal Stalowa Wola
Jarocin – Stal Stalowa Wola
Sędziszów Małopolski – Resovia Rzeszów
Boguchwała – Resovia Rzeszów
Witkowice – Stal Stalowa Wola
Trześń – Wisła Sandomierz
Medyka – Czuwaj Przemyśl
Ujkowice – Czuwaj Przemysl
Wyszatyce – Czuwaj Przemysl
Ostrów – Czuwaj Przemysl
Bolestraszyce – Polonia Przemyśl
Ustrzyki Dolne – Polonia Przemyśl
Fredropol – Polonia Przemyśl
Krasiczyn – Polonia Przemyśl
Żurawica – Polonia Przemyśl
Nehrybka – Polonia Przemyśl
Wola Żyrakowska – Igloopol Dębica
Żyraków – Igloopol Dębica
Nagawczyna – Wisłoka
Góra Motyczna -Igloopol Dębica
Zawierzbie – Igloopol Dębica
Ropczyce – Wisłoka
Stobierna – Wisłoka

Woj. Warmińsko – Mazurskie

Bartoszyce – Legia, Stomil
Barczewo – Stomil
Biskupiec – Stomil
Braniewo – Arka, Olimpia, Legia, Lechia
Dobre Miasto – Stomil
Działdowo – Legia, Stomil, Jeziorak
Ełk – Ełk – Jagiellonia Białystok, Mazur E.
Frombork – Olimpia, Lechia
Giżycko – Stomil, Jaga, Legia
Gronowo Elbląskie – Olimpia
Jegłownik – Olimpia
Kętrzyn – Granica
Lubawa – Legia
Markusy – Olimpia
Morąg – Stomil
Mrągowo – Stomil
Nidzica – Stomil
Nowe Miasto Lubawskie – Drwęca
Olecko – Jaga
Olsztynek – Stomil
Ostróda – Stomil
Orneta – Legia, Stomil
Pasym – Stomil
Pisz – Lechia, Mazur P.
Pieniężno – Olimpia
Ruciane-Nida – Arka
Rychliki – Olimpia
Susz – Jeziorak
Szczytno – Stomil

Ostatnia aktualizacja: 18-09-2016


Back to Top ↑

frivfrivfriv