Aktualności

Published on 10 sierpnia, 2019 | by admin

UOW ’08 zakończyła działalność

Po 11 latach upiększania spotkań Odry Wodzisław, grupa UOW ’08 poinformowała dzisiaj o zakończeniu działalności. Więcej w oficjalnym oświadczeniu Ultrasów.

UOW ’08:
To lot na całe życie. Nie sport sezonowy…

Dokładnie 11 lat temu trwały przygotowania do oprawy, której prezentacja uznana jest za datę początku działania naszej grupy. Hasło zaprezentowane na transparentach informowało, że dla nas to co robimy jest lotem na całe życie, a nie sportem sezonowym. Oprawa jak i jej przekaz rozpoczęły okres nowej jakości na wodzisławskich trybunach – okres działalności grupy Ultras Odra Wodzisław.

Dzisiaj informujemy o zakończeniu tej działalności.
Nasz lot nadal ma ten sam kierunek i opiera się na tych samych wartościach co 11 lat temu. Niestety z naszego punktu widzenia to świat kibicowski zaczął kręcić się w zupełnie inną stronę, dlatego kontynuację naszego stylu życia spróbujemy przenieść na dziedziny życia nie związane ze zorganizowanym kibicowaniem Odrze Wodzisław.

Ogromnie i szczerze dziękujemy wszystkim tym, którzy przez te lata pomagali nam w naszej pracy i doceniali te starania. Począwszy od pomocy w obieraniu swojego kierunku, przez wspieranie finansowe i robocze, aż po obecność na meczach i udział w prezentacjach opraw jakie tworzyliśmy – wspólnie.

Dziękujemy,

Ultras Odra Wodzisław ’08

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv