Aktualności

Published on 8 lutego, 2024 | by admin

Oświadczenie kibiców Polonii Warszawa

DOKĄD ZMIERZASZ KIBICOWSKA POLSKO?

Na wstępie zaznaczymy, że nigdy nie popieraliśmy i nie będziemy popierać używania jakiegokolwiek sprzętu. Każdy z nas ma swoje życie, rodziny i chce po meczu wrócić do domu. Od września po wydarzeniach pod Tarnowem w kibicowskiej Polsce zaczął sie bojkot Wisły Kraków. My podjęliśmy decyzję, że mimo wszystko pojedziemy do Krakowa na MECZ SWOJEJ DRUŻYNY. Nie dlatego, że popieramy sprzęt, ale dlatego, że sam bojkot (na którego górze stoją duże ekipy) nie jest konsekwentny.

Dlaczego bojkotowana jest Wisła, a np. jej zgodowicze/układowicze i wszystkie powiązane ekipy już nie? Dlaczego, żeby wyczyścić klimat sprzętowy nie są bojkotowane ekipy, które używają sprzętu? Zaczęło się wybieranie gdzie pojadę, a gdzie nie pojadę, kogo wpuszczę, a kogo nie.

Odpowiedź na pierwsze pytanie jest prosta; łatwiej jest zbojkotować małą ekipę i do niej nie jechać, bo pojechali sobie do Krakowa, niż nie jechać w kilka tysięcy na zgodowiczów Wisły. Łatwiej jest nie wpuścić Polonii, niż nie wpuścić zgodowiczów Wisły, którzy na trybuny gospodarzy przyciągną dodatkowych kibiców.

W grudniu nie przyjechała do nas Stal Rzeszów. Stal Rzeszów, która ma układ z Polonią Przemyśl, która ma z kolei zgodę z Wisłą… Stal do zgód swojego ukladowicza się nie miesza, ale już na to gdzie MY mamy jeździć, a gdzie nie już tak… HIPOKRYZJA

W ostatnich dniach wyciekło zdjecie z Wakacji, gdzie Ekipa Lecha Poznań spędza wakacje z osobą pogonioną z Cracovii za konfidenctwo… Czy Arka Gdynia, która jest tak konsekwentna, jeśli chodzi bojktowanie nas zerwie kontakty z Lechem za trzymanie z konfidentem, czy tego w kodeksie KIBICOWSKIM już nie ma?

To wszystko schodzi do granic absurdu, a to dopiero początek roku….

źródło: Ultras Enigma

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv