Aktualności

Published on 20 kwietnia, 2017 | by admin

Ludowy dopuszczony do rozgrywek Ekstraklasy.

Zagłębie Sosnowiec jest na dobrej drodze, by już na jesień występować w Ekstraklasie.

Chociaż do zajęcia pierwszych dwóch lokat premiowanych awansem pretenduje co najmniej siedem drużyn, o spełnienie warunków licencyjnych ze względu na posiadaną infrastrukturę spokojny może być klub z Sosnowca.

Jak poinformował klub, chociaż mający lata świetności już dawno za sobą Stadion Ludowy, pozytywnie przeszedł weryfikację komisji licencyjnej i w przypadku awansu będzie można na nim organizować mecze na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Dziadek w siódmą dekadę swego życia wszedł z przytupem i nieważne, że garnitur ma niemodny i naftaliną pachnący. Jego spóźniony o co najmniej dekadę syn, który ma przyjść na świat na Górce Środulskiej, to na razie embrion, więc druga młodość Ludowego wskazana i za tę mobilizację go kochamy! Teraz dużo młodsi zawodnicy naszej drużyny nie mają wyjścia. Muszą go dogonić, bo będzie wstyd – pisze klub na swojej oficjalnej witrynie.

Niewykluczone, że przed Zagłębiem czasy prosperity. Awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, perspektywa budowy nowego obiektu oraz… nowi właściciele klubu. Jak informuje Adam Godlewski w Piłce Nożnej, Bogusław Leśnodorski i Maciej Wandzel są blisko przejęcia Zagłębia. Wspomniana dwójka po odsprzedaniu udziałów w warszawskiej Legii Dariuszowi Mioduskiemu przymierza się do zainwestowania w inny polski klub. Według informacji dziennikarza, może to być właśnie oficjalnie współpracujący od 2014 z Legią zaprzyjaźniony klub z Sosnowca.

źródło: zaglebie.eu / Piłka Nożna

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv