Stadiony

Published on 2 lutego, 2017 | by admin

Koniec budowy stadionu Widzewa

Zgodnie z planem od piątku stadion przy Piłsudskiego będzie odebrany przez miasto, później zadomowi się tam Widzew, a następnie wejdą kibice.

Jako pierwsi, 10 lutego (od 16:30 do 20:00), na stadion wejdą ci kibice, którzy kupili już karnet na rundę wiosenną obecnego sezonu. To grupa naprawdę liczna, ponieważ w chwili pisania tego tekstu ma już prawie 7800 osób! 11 i 12 lutego na teren stadionu wejść będzie mógł każdy.

Pierwszy oficjalny mecz odbędzie się 18 marca o 19:10, a przeciwnikiem będzie Motor Lubawa.

Ruszyła również wielka zbiórka na oprawę meczu otwarcia stadionu.
Poniżej apel grupy „Ultras Widzew” odnośnie zbiórki:

Szanowni kibice,

Wszyscy z upragnieniem czekamy na mecz otwarcia naszego nowego stadionu. Po długich miesiącach gry przy ul. Milionowej w końcu wracamy do naszego domu. Wierzymy, że piłkarze wywalczą awans do II ligi, a nasz klub z czasem wróci do Ekstraklasy, czyli tam gdzie jego miejsce.

Ważne zadanie czeka również nas-kibiców. Przez lata byliśmy w kibicowskiej czołówce naszego kraju. Zachwycaliśmy dopingiem, prezentowanymi oprawami oraz innymi aspektami kibicowskiego rzemiosła. To czy trybuny naszej świątyni znów będą rywalizować z najlepszymi, zależy od nas wszystkich. Od samego początku chcemy postawić wysoko poprzeczkę.

A chyba wszyscy chcielibyśmy, by naszym meczom towarzyszyły oprawy. By tak się stało potrzebna jest Wasza pomoc finansowa. Zdajemy sobie sprawę, że wsparcie pieniężne jest potrzebne naszemu klubowi, co doskonale pokazują wpłaty na WOWP, oraz zakup fundowanych karnetów, ale odpowiednie fundusze są również potrzebne nam, aby móc godnie reprezentować dumę miasta Łodzi.

Liczymy na Was i Wasze zaufanie, a my z tego miejsca obiecujemy, że Was nie zawiedziemy.

Z pozdrowieniami
Ultras Widzew

Źródło: Stadiony.net

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv