Aktualności

Published on 4 marca, 2024 | by admin

Legia na trybunach bez kobiet i dzieci

Mecz Widzewa Łódź i Legii Warszawa w ramach 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy będzie starciem o wysoką stawkę, a zarazem może być również meczem wysokiego ryzyka. To można między wierszami wyczytać m.in. z ostatniego wpis na stronie legionisci.com.

Fani Legii na wyjazdowe spotkania zawsze zabierają wielu kibiców. Na meczu z Widzewem, z którym przez lata rywalizowali na wszystkich płaszczyznach, nie będzie inaczej. Z grupy Legionisci.com wiemy już jednak, że na zorganizowany wyjazd pociągiem nie pojadą kobiety oraz dzieci. Media zachodzą w głowę, co może stać za powodem takiej decyzji. Dziennikarze sugerują przy tym, że starcie Widzewa i Legii będzie meczem wysokiego ryzyka i z tego też powodu grupy kibicowskie podjęły takie postanowienia.

Starcie dwóch zwaśnionych drużyn będzie okazją do rewanżu dla gospodarzy, którzy ostatni raz zwyciężyli w 1999 roku. Od tego czasu obie ekipy mierzyły się ze sobą 18 razy i za każdym razem padał remis lub zwycięska była Legia. Mecz 24. kolejki Ekstraklasy będzie 69 pojedynkiem Widzewa i Legii.

źródło: kibice.net

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv