Kibolskie Turnieje

Published on 4 lipca, 2018 | by admin

10-lecie grupy Fanatyczny Gołonóg

Fanatyczny Gołonóg:
Dnia 23 czerwca odbył się turniej w piłkę z okazji 10-lecia działalności naszej grupy. Na turniej zostało zaproszone 14 drużyn z grup, dzielnic, fan clubów plus dwie drużyny z naszej dzielnicy, jedna drużyna niestety nie wystawiła składu. Tak też swoją obecnością zaszczyciły nas takie ekipy jak Barra Bravas, Młode Zagłębie, Stara Wiara, Ultras Zagłębie, Młodzież Dąbrowska, Środula, Śródmieście i Stary Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Sekcja Piaski, Olkusz, Zagórze, Ostrowy i Juliusz, Cieszyn, wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie !!

Turniej został podzielony na cztery grupy, na miejscu każda drużyna wylosowała sobie miejsce w grupie i tym samym poznała swoich turniejowych rywali. Po rozegraniu 3 meczów grupowych z każdej grupy do ćwierćfinałów awansowały po 2 drużyny, niestety żadnej z naszych dwóch ekip nie udało się awansować, można wywnioskować, że poziom sportowy był wysoki. W dalszej fazie pucharowej Barra Bravas wygrało z Cieszynem mecz o 3 miejsce 5:1, a w finale Młode Zagłębie pokonało Środulę 2:1 i wygrało cały turniej, gratulacje!

Dla pierwszych trzech drużyn przygotowaliśmy okolicznosciowe puchary, medale w kształcie herbu naszego klubu oraz dyplom. Wszystkim drużynom jeszcze raz dziękujemy za przyjście i dobre piłkarskie widowisko, które z reguły niekoniecznie nas interesuje.

Oprócz turnieju w piłkę kopaną odbył się również turniej wyciskania na klatę połowy masy ciała a także turniej picia piwa. W pierwszej konkurencji różnice przy pierwszych miejscach były niewielkie, z kolei przy drugiej kolega ze Śródmieścia nie dał szans rywalom zamykając piwo w 5 sekund, pełen szacun. Zwycięzcy otrzymali po medalu i dyplomie a za wyciskanie na klate dodatkowo po paczce białeczka!

Sam turniej oprócz wyżej wymienionych konkurencji sportowych to zajebisty klimat, przewinęło się sporo osób a każdy mógł zakupić ‚giętą’ oraz piwko, które wiadomo przy graniu w piłkę smakuje jeszcze lepiej. Wszystko to przy asyście dobrej muzyki, gdzie oczywiście nie zabrakło kilku kawałków, które w ostatnim czasie są mocno popularne w całym Zagłębiu Dąbrowskim, Selecta! Również spontanicznie coś pośpiewaliśmy, głównie do pro Zagłębiowskich kawałków Horror Show, co dodawało klimatu całej otoczce. Mimo niesprzyjającej pogody wszystko wyszło bardzo dobrze. Wielkie podziękowania również dla tych, którzy nam w jakikolwiek sposób pomogli i przyczynili się do tej inicjatywy, bez Was nie wyszło by to wszystko tak dobrze !

Fanatyczny Gołonóg !!

źródło: Fanatyczny Gołonóg Zagłębie Sosnowiec

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv