Aktualności

Published on 6 lutego, 2018 | by admin

Zwycięski projekt Widzewa w budżecie obywatelskim

Kibice Widzewa z Rawy Mazowieckiej zaangażowali się w tegoroczną edycję budżetu obywatelskiego miasta. Ich projekt “Rawa Mazowiecka z Widzewem od dziecka” wygrał tegoroczną edycję budżetu.

Zakończyło się głosowanie nad tegorocznym budżetem obywatelskim w Rawie Mazowieckiej. Kibice Widzewa złożyli projekt, który w głosowaniu zdeklasował konkurencję. Inicjatywę kibiców poparło 1034 osoby. Drugi w kolejności projekt uzyskał 433 głosy.

„Na czym polega projekt “Rawa Mazowiecka z Widzewem od dziecka”? Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Rawy Mazowieckiej. W jego ramach zaplanowaliśmy 3 spotkania z piłkarzami łódzkiego Widzewa w rawskich szkołach podstawowych raz wyjazdy na mecze. Łącznie akcja obejmie około 2000 (!) młodych Rawian” – informuje FC Rawa Mazowiecka.

Spotkania z piłkarzami odbędą się w Szkole Podstawowej nr 1, Szkole Podstawowej nr 2 oraz Szkole Podstawowej nr 4 w Rawie Mazowieckiej. Ponadto, zorganizowane zostaną wyjazdy młodzieży na mecze a ich uczestnicy będą mieli okazję m.in. wyprowadzić piłkarzy Widzewa na murawę przed ligowym meczem.

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv