Aktualności

Published on 15 grudnia, 2017 | by admin

Zastrzelony kibic Cracovii?

Zgodnie z informacją podaną przez RMF FM dziś rano zginął kibic Cracovii Kraków. Został zastrzelony przez policjanta podczas akcji. Mężczyzna rzucił się na funkcjonariusza, a ten użył broni służbowej. Sprawa ma związek z porwaniem i próbą wymuszenia pieniędzy. Dziennikarze spekulują, że zabitym jest jeden z liderów Cracovii – Adrian Z., znany jako “Zielony”.

Dziś rano policyjni antyterroryści w kilku miejscach w Krakowie zatrzymali w sumie sześciu podejrzanych. Jeden z nich, prawdopodobnie Adrian Z. ps. Zielony, podczas próby zatrzymania rzucił się na policjanta i próbował mu wyrwać pistolet. Padły strzały, a napastnik, pomimo szybkiej reanimacji, zginął na miejscu.

– Nie mogę potwierdzić personaliów. Mogę powiedzieć jedynie, że takie zdarzenie miało miejsce. Mężczyzna zaatakował jednego z antyterrorystów. Wtedy padł jeden strzał. Mimo natychmiastowej reanimacji napastnik zmarł – mówi kom. Iwona Jurkiewicz, rzecznik prasowa Centralnego Biura Śledczego Policji. – Ze względu na dobro śledztwa nie mogę udzielić więcej informacji – dodaje rzeczniczka.

Wg informacji RMF FM akcja ma związek z działalnością zorganizowanej grupy przestępczej złożonej z członków m.in. kibiców Cracovii. Grupa zajmowała się wymuszeniami. Ostatnio doszło również do porwania mężczyzny, który był przez porywaczy torturowany.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv