Aktualności

Published on 23 grudnia, 2017 | by admin

Zarzuty dla członkow Psycho Fans?

Centralne Biuro Śledcze rozbiło grupę przestępczą zajmującą się m.in. porwaniami oraz handlem narkotykami. Zatrzymano 7 osób. Policja sugeruje powiązania grupy z chorzowskimi Psycho Fans.

Grupa działała co najmniej od końca października 2014 roku do grudnia 2017 roku na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, łódzkiego oraz miast takich jak Chorzów, Katowice, Łódź czy Kraków. Oprócz porwań czy handlu narkotykami, ma na swoim koncie również wyłudzania podatku VAT i oszustwa.

Zarzut kierowania grupą usłyszał Mateusz M. ps. ”Maślak”. To on kierował wg. policji działaniami Arkadiusza F., Kamila K., Michała M. i Marcina S. Z ustaleń mundurowych wynika, że Maciej M. i Maciej S. z kolei kierują grupą kibiców klubu Ruch Chorzów zwaną „Psycho Fans”.

– Zgromadzone przez prokuraturę dowody pozwoliły jeszcze na przedstawienie zarzutu oszustwa Arkadiuszowi F., Kamilowi K., Michałowi M. Podejrzani od sierpnia 2015 r. października 2015 r. w Rudzie Śląskiej i Mikołowie doprowadzili Marcina R. i jego spółkę do niekorzystnego rozporządzenia kwotą 1 230 000 zł. przy sprzedaży nieruchomości w Rudzie Śląskiej – informuje Prokuratura Krajowa.

źródło: www.kibice.net/news/6657-zarzuty-dla-czlonkow-psycho-fans.html

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv