Aktualności

Published on 13 listopada, 2015 | by admin

Zarząd Widzewa: Nam było wstyd…

W środowe popołudnie piłkarze Widzewa zremisowali na wyjeździe z Borutą Zgierz 1:1.

Podczas meczu na stadionie w Zgierzu poczynania swoich ulubieńców oglądała liczna grupa kibiców. Poniżej prezentujemy opinię Zarządu RTS Widzew na temat zachowania sympatyków łódzkiej ekipy.

“Do słabo grających wczoraj piłkarzy, swoim poziomem dostroili się również sympatycy naszego klubu. Po raz kolejny złamany został zakaz używania pirotechniki (po Koluszkach, meczu z Bełchatowem i Kutnem), co z pewnością zaowocuje następnymi sankcjami finansowymi w stosunku do klubu. Odwieszony zostanie również zakaz wyjazdowy na 1 mecz, a dodatkowo pewnie dojdą kolejne. Trzeba sobie zadać pytanie, czy idziemy w ślady Ruchu Chorzów (zakaz wyjazdowy do końca sezonu 2015/2016), czy też wspieramy drużynę w trakcie rundy wiosennej w walce o awans do III ligi, popularyzując przy tym markę Widzew w regionie.

Poza pirotechniką na szczególnie negatywną uwagę zasługuje wyjątkowe nasilenie wulgaryzmów, skandowanych przez zorganizowaną grupę kibiców w trakcie całego meczu z Borutą. Mając na względzie bardzo licznie zgromadzone na obiekcie dzieci i młodzież miało to fatalny wydźwięk i takież świadectwo wystawiło naszym sympatykom. Panowie – chcecie pełnych trybun, rodzin chodzących na mecze, sponsorów, pozytywnego PR wokół widzewskiego środowiska – zastanówcie się, jakie treści przekazujecie i czy faktycznie działacie w szeroko pojętym interesie klubu. Nam było po meczu wstyd…”

źródło: WidzewLodz.pl

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv