Aktualności

Published on 3 sierpnia, 2016 | by admin

Wokół meczu: SønderjyskE – Zagłębie.

Lider Ekstraklasy rozpoczął przygotowania do rewanżowego meczu z SønderjyskE. Klub na spotkanie z duńską drużyną przygotował darmowe wejściówki dla swoich fanów.

W najbliższy czwartek Miedziowi na wyjeździe zmierzą się w III rundzie kwalifikacji Ligi Europy z SønderjyskE. Klub przygotował na ten wyjazd darmowe bilety dla swoich kibiców. Warunek otrzymania darmowej wejściówki jest jednak jeden – obecność w Belgradzie lub Sofii.

RELACJE Z WYJAZDÓW:

Partizan Belgrad – Zagłębie Lubin | 14.07.2016

Kilka słów o wyjeździe do Belgradu. Na ten wyjazd wyruszmy w środę wieczorem, jedziemy autokarami oraz busami, droga mija nam w miarę sprawnie i w dobrych humorach przekraczaliśmy kolejne granice. Problemy się zaczęły na granicy Węgiersko – Serbskiej. Nasze autokary zostały przetrzepane bardzo dokładnie, a zarekwirowano nam nawet żywność i… alkohol. Widać było, że serbska psiarnia była bardzo spięta. Po kilku godzinnym “Postoju” na granicy, w końcu pozwolono nam ruszać w stronę Belgradu. Po problemach na granicy w końcu dojeżdżamy na stadion, gdzie w ok 67 minucie pierwsze osoby od Nas wchodzą na sektor.

W komplecie meldujemy się w ok 80 minucie meczu i od razu lecimy z konkretnym dopingiem, zarazem pokazując Polski styl kibicowania lecąc na “gołe pudła”. Warto zwrócić uwagę, że nasz sektor był obstawiony sporą ilością mundurowych, którzy robili wszystko, żebyśmy dotarli na mecz jak najpóźniej. Po meczu czekamy na wyjście ok 30 minut pakujemy się do środków transportu i wracamy do Polski.

Z nami tego dnia obecne wszystkie zgody oraz układowicze, Polonia Bytom w 38 osób, Arka Gdynia 17 Odra Opole w 15 osób, Zawisza Bydgosz 20, Falubaz Zielona Góra również w 20 osób. Na meczu wisi kilka flag (W tym zgód), niestety nie wszystkie zawisły z powodu psiarni, jak i zawirowań około meczowych. Podsumowując: Na sektorze gości melduje się 360 fanatyków, zgodom oraz układowiczowi DZIĘKUJEMY za wsparcie! ACAB!!!!

Slavia Sofia – Zagłębie Lubin | 30.06.2016

W Sofii meldujemy się w ok 160 osób, podczas tego wyjazdu został przybity układ chuligański pomiędzy Zagłębiem Lubin i Polonią Bytom.

Podczas meczu staramy się dopingować. Wywieszamy 9 flag, w tym płótno Poloni Bytom, i Falubazu. Debiutują również dwie flagi, wyjazdówka “OCB Na Wyprawie”, oraz replika starszej fany HZL! Z nami obecni Kibole Zawiszy, Odry, Falubazu i Polonii, dzięki! Jesteśmy zawsze tam!

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv