Sezon 2020/2021

Published on 17 sierpnia, 2020 | by admin

Widzew: Zakończył się pierwszy etap sprzedaży karnetów.

Dokładnie o północy końca dobiegł pierwszy etap sprzedaży karnetów na mecze Widzewa Łódź w sezonie 2020/2021. Na przedłużenie swojego abonamentu bez zmiany miejsca w „Sercu Łodzi” zdecydowało się na ten moment 12 437 kibiców!

Liczba ta ulegnie jeszcze zmianie, bo dzisiaj spłynie część wpłat za nieopłacone do tej pory zamówienia. Do systemu nie zostały też wprowadzone listy fan clubów i osiedli, a więc już teraz można być pewnym, że tak samo jak w poprzednich latach pełna pula dostępnych do sprzedaży karnetów znajdzie swoich nabywców!

Poniedziałek będzie dniem przerwy technologicznej, z kolei jutro rozpocznie się druga faza, przeznaczona dla osób, które chcą zmienić miejsce na stadionie, a należą do Klubu 1910 albo posiadali całosezonową wejściówkę na sektory A5 lub A8. Potrwa do środy, zaś w czwartek i piątek szansę na przedłużenie dostaną pozostali karnetowicze.

Jeżeli w puli zostaną jakiekolwiek wolne miejsca, to w przyszły poniedziałek wystartuje trzeci etap, w którym wziąć będą mogli wziąć udział zapisani na liście rezerwowych. Na otwartą sprzedaż nie ma raczej co liczyć.

źródło: WidzewToMy.net

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv