Aktualności

Published on 6 sierpnia, 2014 | by admin

Widzew swoje mecze będzie rozgrywał w Piotrkowie Trybunalskim

Jak informuje oficjalna strona klubu, w dniu dzisiejszym doszło do podpisania Listu Intencyjnego, na mocy którego Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim udostępni swój stadion klubu Concordia Piotrków Trybunalski, Widzewowi Łódź na okres od rundy wiosennej I ligi, sezonu 2014/2015 aż do ukończenia przebudowy stadionu przy Piłsudskiego.

Intencją włodarzy łódzkiego klubu jest osiągnięcie porozumienia co do możliwości rozgrywania meczów przez Widzew w roli gospodarza na stadionie w Piotrkowie Trybunalskim podczas gdy w Łodzi prowadzona będzie budowa nowego stadionu przy Piłsudskiego, a pierwsze prace zaplanowane zostały jeszcze w tym roku. Drużyna z Łodzi swoje mecze domowe rozgrywałbym na obiekcie w Piotrkowie Trybunalskim od rundy wiosennej sezonu 2014/2015 oraz w kolejnym sezonie 2015/2016.

Klub informuje, iż strony w Liście Intencyjnym uzgodniły kwestie związane z możliwością dostosowania Stadionu Miejskiego w Piotrkowie Trybunalskim, aby spełniał wymogi nałożone przez Komisję Licencyjną PZPN oraz innych organów wymienionych w Ustawie o Bezpieczeństwie Imprez Masowych.

źródło: WidzewToMy.net

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv