Aktualności

Published on 21 sierpnia, 2017 | by admin

Tragiczne wydarzenia przed meczem Widzewa.

W pobliżu stadionu łódzkiego Widzewa, na kilkanaście minut przed rozpoczęciem spotkania z Wartą Sieradz, doszło do tragicznych wydarzeń. 30- letni fan łódzkiego klubu został zaatakowany nożem przez nieznanego sprawcę. Mężczyzna z ranami szyi, brzucha i nogi trafił pod opiekę służb medycznych, a następnie został przewieziony do miejscowego szpitala.

Jak informują lokalne media, funkcjonariusze policji zatrzymali już dwie osoby mogące mieć coś wspólnego z przedmeczowymi wydarzeniami. Fani łódzkiego klubu natomiast zwrócili się z apelem o zbiórkę krwi.

Poszkodowanym jest fan łódzkiego klubu Adam Zając, zawodnik mieszanych sztuk walki. Z najnowszych informacji wynika, że lekarze oddalili bezpośredni stan zagrażający życiu, jednak stan pacjenta w dalszym ciągu określany jest jako ciężki.

Kibice Widzewa niejednokrotnie udowodnili, że hasło “You’ll Never Walk Alone” to nie tylko pusty slogan, widniejący na fladze, ale motto, którym kierują się w życiu. Po raz kolejny nadszedł czas, by udowodnić, ile te słowa potrafią znaczyć w codziennym życiu!

Na wsparcie braci po szalu liczy jeden z fanów, który natychmiast potrzebuje krwi. Bez względu na to, jaką posiadasz grupę, możesz pomóc – resztę zrobi tzw. bank krwi. Wystarczy, że w dowolnej stacji krwiodawstwa w Polsce podacie dane widzewiaka. Krew oddajemy na nazwisko Adam Zając, przebywa on aktualnie w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ulicy Czechosłowackiej w Łodzi.

Stan Adama jest bardzo ciężki, dlatego wszystkich prosimy o zaangażowanie w tę akcję! – informują fani Widzewa za pośrednictwem swojej witryny widzewtomy.net.

źródło: widzewtomy.net

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv