Aktualności

Published on 25 grudnia, 2016 | by admin

Świąteczne akcje kibiców Pasów.

Początkiem grudnia fanatycy Cracovii włączyli się do inicjatywy “Szlachetna Paczka” w ramach której zbierali artykuły spożywcze, chemiczne a także rzeczy potrzebne dla niemowląt i zabawki. Dodatkowo zakupili węgiel tak bardzo potrzebny rodzinie, która została wybrana w tym projekcie.

“Szlachetna Paczka” to nie jedyne świąteczne przedsięwzięcie Pasów. Przedstawiciele kibiców krakowskiego klubu odwiedzili wczoraj schronisko dla zwierząt, przekazując zbierane od listopada podarunki, potrzebne do funkcjonowania tego typu placówki.

W miniony wtorek kibice Pasów uczestniczyli natomiast w Wigilii Kombatantów. Przedstawiciele Narodowej Cracovii zostali zaproszeni przez prezesa Koła Podgórze Związku Kombatantów Rzeczpospolitej i Byłych Więźniów Politycznych – kapitana Włodzimierza Wolnego na wigilijną wieczerzę.

Był to dla nas wielki zaszczyt usiąść przy stole i dzielić się opłatkiem z ludźmi, którzy walczyli o wolność naszego kraju, ryzykowali życiem abyśmy dzisiaj mogli mieszkać w wolnej Polsce. Dla kombatantów przygotowaliśmy świąteczne prezenty m.in. gadżety naszej grupy oraz wręczyliśmy paczki z darami. Łzy w oczach bohaterów były dla nas najlepszą nagrodą jaką mogliśmy sobie wymarzyć – relacjonuje Narodowa Cracovia.

źródło: Stowarzyszenie Cracovia to My | Narodowa Cracovia

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv