Aktualności

Published on 2 grudnia, 2015 | by admin

Sparing z Zagłębiem na 100-lecie Legii

Od momentu podjęcia współpracy między Legią Warszawa a Zagłębiem Sosnowiec kibice wręcz domagają się sparingu między obiema drużynami. Ten wreszcie dojdzie do skutku.

Kiedy w czerwcu 2013 roku Zagłębie Sosnowiec miasto podpisywało umowę z Legią Warszawa, kibice głośno zaczęli mówić o sparingu między drużynami. Do dziś jednak do meczu nie doszło.

Teraz mamy jednak dobre wieści dla fanów obu drużyn – mecz odbędzie się i będzie miał niezwykłą oprawę. Prezes Stołecznego klubu odpowiadał na pytania studentów Szkoły Głównej Handlowej, a ci pytali m.in. o Zagłębie i obchody 100-lecia Legii. – Staramy się zaplanować wiele różnych przedsięwzięć, które mają spowodować, że historia Legii stanie się kibicom bliższa, chcemy by ten moment był szczególny i by wiele chwil z jubileuszu ludzie pamiętali bardzo długo. Jednym z takich przedsięwzięć jest księga ma 100-lecie. Na pewno też zagramy z Zagłębiem w Sosnowcu – czytamy w serwisie legia.net.

Bogusław Leśnodorski dodał także: – Współpraca z Zagłębiem Sosnowiec bardzo dobrze. Obie strony są zadowolone, więc na ten moment nie ma to słabych stron.

Ostatni mecz z Legią Warszawa Zagłębie Sosnowiec rozegrało 7 marca 2008 roku, kiedy to zagłębiowski zespół występował w Orange Ekstraklasie.

źródło: legia.net / TwojeZaglebie.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv