Aktualności

Published on 18 września, 2014 | by admin

Śląsk chce zapełnić trybuny na meczu z Koroną. Specjalna promocja dla nowych kibiców

W piątek Śląsk zmierzy się na własnym stadionie z Koroną Kielce. Przy tej okazji klub kolejny raz uruchamia specjalną promocję dla osób, które pierwszy raz przyjdą na spotkanie Śląska.

Stali bywalcy Stadionu Wrocław mogą na ten mecz zabrać dwie dowolne osoby, które nigdy nie były na meczach Śląska Wrocław, a za bilet dla nich zapłacą symboliczne 10 zł.

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Koroną Kielce na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł).

Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł).

Spotkanie z Koroną będzie również kolejną okazją do odwiedzenia nowego Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia – starsze kupują bilet ulgowy).

źródło: sport.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv