Stadiony

Published on 23 sierpnia, 2022 | by admin

Trwa wymiana krzesełek na stadionie w Kielcach

Na Suzuki Arenie w Kielcach rozpoczął się montaż krzesełek – żółtych i czerwonych. Jest to realizacja zwycięskiego projektu w Budżecie Obywatelskim zakładającego wymianę 4382 siedzisk na obiekcie należącym do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Prace idą bardzo szybko, kilkadziesiąt krzesełek zostało już zamontowanych. Przy takim postępie prac wymiana na pewno zakończy się przed 4 września, a więc przed najbliższym meczem Korony Kielce z Pogonią Szczecin w PKO Ekstraklasie – powiedział Jacek Domoradzki z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach, kierownik Zespołu Obiektów Sportowych przy ulicy Ściegiennego 8.

Projekt wymiany krzesełek na stadionie przy ulicy Ściegiennego na żółte i czerwone został zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok, wygrał w kategorii projektów dużych.

Nowe krzesełka są montowane na głównej trybunie. – Zdemontowane krzesełka będziemy chcieli zamontować na stadionie przy ulicy Szczepaniaka, i to zarówno na trybunach, na tych miejscach dostępnych na mecze 3 ligi i Centralnej Ligi Juniorów, jak również na ławkach rezerwowych – dodał Jacek Domoradzki.

źródło: gol24.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv