Aktualności

Published on 11 lipca, 2015 | by admin

Co się odwlecze…10-LECIE ZGODY Z WIDZEWEM W BIAŁYMSTOKU!

Już w 5. kolejce Ekstraklasy drużyna Niebieskich zagra na wyjeździe z Jagiellonią. Kibice Ruchu i Widzewa zamierzają pojechać do Białegostoku w 2000 osób i świętować tam 10-lecie zgody!

Wielkie święto koalicji W&R miało się odbyć już 29 kwietnia, jednak wówczas chorzowianom odwieszono zakaz wyjazdowy. Ostatecznie w Białymstoku stawiło się na zakazie 350 fanatyków, lecz oczywiście nie tego wszyscy oczekiwali.

Terminarz nowego sezonu Ekstraklasy daje możliwość do ponownej mobilizacji i ta właśnie wystartowała wśród fanatyków Niebieskich.

Dokładny termin spotkania nie jest jeszcze znany, ale wiemy już, że Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów “Niebiescy” zorganizuje wyjazd samochodowo-autokarowy.

Dla fanatyków Ruchu będzie to pierwsza oficjalna wizyta na nowym stadionie Jagiellonii. Obiekt został oddany do użytku 18 października 2014 roku i może pomieścić 22386 widzów.

Mecz Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów zostanie rozegrany w ramach 5. kolejki Ekstraklasy. Odbędzie się on w weekend 14/17 sierpnia – dokładny termin nie został jeszcze ustalony. Na początek białostocki klub ma przysłać do Chorzowa 1410 biletów, jednak jak zapowiadają kibice Ruchu, czynione będą starania o większą pulę wejściówek.

Ultrasi chorozwskiego klubu poinformowali dzisiaj za pomocą swojej strony na facebooku, że w nadchdzącycm sezonie wszystkich wyjazdowiczów obowiązywać będą jednakowe, niebieskie koszulki. Ich wzór nie został jeszcze opublikowany.

źródło: niebiescy.pl / Ultras Niebiescy

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv