Aktualności no image

Published on 14 lipca, 2013 | by admin

Są na parkingu, trybunie, wśród fanów. Kto pomaga Ruchowi Chorzów?

Wraz z nowym sezonem ekstraklasy na stadionie Ruchu Chorzów znowu pojawią się młodzi ludzie, którzy bezinteresownie będą pomagać zagubionym kibicom. Co to za grupa? Jakie są jej intencje?

Blue Support – bo tak określają na Cichej wspomniane na wstępie osoby – to grupa, która przychodzi na mecz wcześniej, niż większość fanów i dba o to, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem, a wymogi imprezy masowej zostały spełnione. Można ich spotkać na klubowym parkingu, w strefie kibica, na trybunie górnej czy w sektorze rodzinnym.

Od ponad roku w grupie działa Anna Lalik. Na co dzień pracująca mama 6-letniego Szymona, a w wolnym czasie “Blue Supporterka” na stadionie Ruchu.

– Któregoś wiosennego dnia przeglądałam informacje na oficjalnej stronie Ruchu i znalazłam ogłoszenie, które mnie zaciekawiło. Wysłałam maila i od tego momentu wszystko szybko się potoczyło. Zrobiłam to przede wszystkim z sympatii do klubu z Cichej. Chęci poznania nowych ludzi, sprawdzenia się w czymś innym, bo lubię wyzwania i nie trawię monotonii. Nie bez znaczenia jest też to, że zależy mi na tym, aby mój syn widział, że można robić coś bezinteresownie, czerpiąc z tego wiele satysfakcji i radości. Atmosfera w klubie jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Jest miło, wesoło i czas szybko leci, pomimo tego, że zawsze jest sporo do zrobienia. Nasze starania są doceniane, przez co czujemy się tam potrzebni. Taki rodzaj satysfakcji daje mega pozytywnego kopa – podkreśla.

Źródło: slask.sport.pl

.

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv