Aktualności

Published on 1 maja, 2015 | by admin

W Płocku panika przed meczem z Widzewem

To, że Polska jest państwem istniejącym tylko teoretycznie wiemy już od ubiegłego lata, gdy bez ogródek przyznał to sam minister rządu RP. Na każdy kroku kibice przekonują się o tym w praktyce. Służby wczoraj dały popis “wysublimowanego” traktowania obywateli na drogach dojazdowych do Białegostoku, jutro podobnych zagrywek można spodziewać się w Płocku.

Jak się dowiedzieliśmy, miejscowej policji nie wystarcza sam fakt, że kibice Widzewa nie mogą pojawić się na stadionie z powodu zakazu wyjazdowego. Mundurowi postanowili, że mimo to jutrzejsze starcie będzie tzw. meczem podwyższonego ryzyka. Wymusili też na władzach Wisły blokadę sprzedaży biletów w formie elektronicznej oraz tradycyjnych wejściówek dla osób spoza województwa mazowieckiego.

Pod wysłużonym płockim obiektem można więc spodziewać się w piątkowy wieczór natężonych dział prewencyjnych, “urokliwych” polewaczek, a na trasie Łódź – Płock licznych kontroli. Wszystko to oczywiście na koszt podatnika. Ucierpi też organizator – mimo iż widzewiaków na meczu nie będzie, “Nafciarze” muszą opłacić dodatkową ochronę i ponieść inne koszta. “By żyło się lepiej…”

Relacja wideo na żywo z tego meczu odbędzie się na naszym kanale transmisyjnym.

źródło: widzewtomy.pl

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv