Published on 20 września, 2013 | by admin

Piłkarze Stomilu wcielili się w rolę kibiców

Na oryginalny pomysł zareklamowanie niedzielnego meczu z GKS Bełchatów wpadli piłkarze pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Zawodnicy sami wcielili się w rolę kibiców, zachęcając ich w ten sposób do przyjścia na stadion.

W Olsztynie atmosfera wokół drużyny nie jest najlepsza, bo Stomil gra w tym sezonie kiepsko. W tabeli pierwszej ligi zajmuje dopiero czternaste miejsce, a głównym powodem do niezadowolenia jest postawa na własnym boisku.

Na stadionie w Olsztynie Stomil po raz ostatni triumfował 6 października 2012 roku, kiedy to pokonał Sandecję Nowy Sącz aż 4:0. Później wygrał co prawda jeszcze raz w roli gospodarza – sensacyjne 3:0 z Cracovią z 30 marca tego roku – jednak działo się to na gościnnym obiekcie w Ostródzie.

Mimo nie najlepszych wyników, piłkarze z Olsztyna chcą zachęcić swoich sympatyków do przyjścia na stadion na niedzielne starcie z Bełchatowem (początek o 12.30). I trzeba przyznać, że robią to w miły dla oka sposób, samemu wcielając się w rolę fanów. Oryginalną zachętę w stronę kibiców wystosował zwłaszcza Japończyk Yasuhiro Kato (27 l.), trenujący od niedawna ze Stomilem.

źródło: fakt.pl

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv