Kibolskie Turnieje

Published on 4 sierpnia, 2021 | by admin

Turniej Wakacyjny Kibiców ŁKS-u Łomża 31.07.2021

Relacja ŁKS-u Łomża:

W ostatnią sobotę lipca kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego zorganizowali Turniej Wakacyjny, na który zaproszone zostały ekipy Polonii Bydgoszcz, Sparty Szepietowo i Stomilu Olsztyn.

W rozgrywkach piłkarskich udział brało osiem zespołów (Polonia Bydgoszcz, Sparta Szepietowo, Stomil Olsztyn i drużyny gospodarzy: B’99, FC Śniadowo, Młodzi, Łomżyca, OBP). Turniej wygrywa Stomil Olsztyn, który w finale pokonał 2:0 OBP.

Po emocjach piłkarskich przyszła pora na zawody w przeciąganiu liny, w której wzięło udział 6 składów. Tutaj zwyciężyła ekipa Polonii Bydgoszcz, w finale pokonując Stomil Olsztyn.

Ostatnią rywalizacją było picie piwa na czas, którą wygrał przedstawiciel gospodarzy.

Po sportowych emocjach do późnych godzin wieczornych trwała wspólna integracja. Wszystkim ekipom dziękujemy za przybycie, teraz czas na nowy sezon piłkarski i wspólne wojaże po Polsce za naszymi klubami!

Wyniki turnieju piłkarskiego:

Grupa A
1. Stomil Olsztyn 9 pkt (8:2)
2. OBP 4 pkt (6:8)
3. FC Śniadowo 2 pkt (5:6)
4. Sparta Szepietowo 1 pkt (2:5)

Grupa B
1. Młodzi 7 pkt (7:5)
2. B’99 4 pkt (7:6)
3. Polonia Bydgoszcz 4 pkt (5:5)
4. Łomżyca 1 pkt (3:6)

Finał: Stomil Olsztyn 3:1 OBP
Mecz o 3 miejsce Młodzi 1:1 B’99 (karne 2:1)

Półfinały:
Młodzi 0:2 OBP
Stomil Olsztyn 2:0 B’99

Przeciąganie liny:
1. Polonia Bydgoszcz
2. Stomil Olsztyn
3. B’99
4. FC Śniadowo

Relacja Stomilu Olsztyn:

W ostatnią sobotę lipca delegacja Stomilowców uczestniczyła w turnieju piłki nożnej, który zorganizowali kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Wygrywamy wszystkie mecze i zajmujemy 1 miejsce! Podziękowania dla Ełkaesiaków za zaproszenie na turniej i konkretną gościnę!

Relacja Polonii Bydgoszcz:

Korzystając z zaproszenia ŁKS Łomża, 31 lipca wybieramy się gościnnie na turniej kibiców. Pojawiamy się tam w 20 osób z 2 flagami i transparentem dla naszych kolegów po drugiej stronie muru. Piłkarsko szału nie zrobiliśmy, odpadając po 3 meczach w grupie, za to zgarniamy nagrodę „najsilniejszej drużyny turnieju”, wygrywając konkurs przeciągania liny.

Po turnieju jedziemy wszyscy nad rzekę – grill, alkohol, integracja. W tym miejscu WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla ekipy z Łomży za zajebistą gościnę przez cały dzień i fajną atmosferę. Północne Mazowsze zapamiętamy bardzo dobrze.

POLONIA BYDGOSZCZ

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv