Aktualności

Published on 22 lutego, 2016 | by admin

Oświadczenie Kibiców Zagłębia Lubin

W związku z pojawiającymi się w mediach i w publicznym obiegu informacjami na temat możliwych zmian we władzach klubu, Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków” pragnie podkreślić, że nie akceptuje żadnej z kandydatur, jakie przedstawiane są w przytaczanych publikacjach.

Stowarzyszenie pragnie wskazać z całą stanowczością, iż nie zgadzało się i wciąż nie zgadza się na jakiekolwiek zmiany właścicielskie klubu, które miałyby doprowadzić do zarządzania klubem przez prezydenta miasta Lubina. Tak, jak wcześniej podkreślaliśmy, liczymy na współpracę miasta z klubem, np. przy funkcjonowaniu akademii, ale nie wyrazimy zgody na przejęcie klubu przez miasto.

Dodatkowo pragniemy zwrócić uwagę, że stowarzyszenie było w kontakcie z Panem Ilnickim, przy organizacji projektu „Kibice razem”. Współpracą tą byliśmy zawiedzeni i nie zaakceptujemy w zarządzie, czy innych organach klubu jego osoby. Nie wchodząc w szczegóły, pragniemy podkreślić, że nie zaakceptujemy jego kandydatury także ze względu na sposób, w jaki zostaliśmy przez niego potraktowani przy realizacji tego projektu.

Chcemy, aby klubem zarządzały osoby kompetentne, dla których Zagłębie, nie jest wyłącznie formą łatwych zarobków. Nie poprzemy osób, dla których Zagłębie będzie formą „politycznego zesłania”. Chcemy, aby Zagłębie walczyło o jak najwyższe cele, a to może mieć miejsce tylko przy należytym udziale władz KGHM, a także w przypadku zarządzania naszym klubem przez osoby mające Zagłębie w sercu, które są przygotowane do piastowania funkcji zarządczych w klubie.

SSZL „Zagłębie Fanatyków.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv