Aktualności

Published on 19 grudnia, 2017 | by admin

OSK Tylko Widzew sponsorem strategicznym klubu.

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy sponsorem strategicznym Akademii Widzewa.

To chyba pierwszy tego typu przypadek, by kibice zostali bezpośrednim sponsorem szkółki piłkarskiej swojego klubu. W dniu dzisiejszym przedstawiciele łódzkiego Widzewa podpisali umowę z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kibiców “Tylko Widzew” na mocy której kibice zostali głównym sponsorem szkółki łódzkiego klubu.

– Swoją postawą staramy się zachęcić i innych sponsorów do zaangażowania się w rozwój widzewskich talentów. W pewnym sensie rzucamy wielkim markom, takim jak Murapol czy PGE wyzwanie. Zastrzegamy jednocześnie, że tak łatwo pierwszego miejsca wśród sponsorów Akademii nie oddamy – powiedział Tomasz Figlewicz, prezes OSK.

Logo WOWP będzie znajdowało się na strojach drużyn młodzieżowych Widzewa. Na stadionie pojawią się banery reklamowe, akcja WOWP będzie promowana także na stronie oficjalnej klubu i w mediach społecznościowych. Umowa będzie obowiązywać do czerwca 2019 r.

– Cieszę się, że kibice w taki sposób chcą wspierać klub. Nie dość, że wspaniale dopingują z trybun, inicjują akcje społeczne i biorą aktywny udział w życiu Widzewa, to chcą brać na siebie część odpowiedzialności za szkolenie młodzieży – powiedział prezes Widzewa Przemysław Klementowski.

źródło: widzew.com

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv