Aktualności

Published on 1 lutego, 2018 | by admin

Nie żyje młody kibic Cracovii.

Nie udało się uratować młodego kibica Pasów. Dzisiaj nad ranem zmarł zaatakowany we wtorek wieczorem przez 10-osobową grupę napastników na krakowskim Prokocimiu niespełna 19-letni fan Cracovii.

Napastnicy byli uzbrojeni w maczety i siekiery. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony został przewieziony w stanie krytycznym do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie niestety lekarze przegrali walkę o jego życie.

Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie, śledczy wszczęli postępowanie w sprawie śmiertelnego pobicia z użyciem niebezpiecznych narzędzi. Policja twierdzi, że były to porachunki grup powiązanych ze środowiskiem kibiców krakowskich drużyn. Według wstępnych ustaleń śledczych rozpatrywanych jest jeszcze kilka wątków. Główny z nich to rozliczenia narkotykowe, pojawia się także motyw osobisty – kłótnia o dziewczynę.

Ojciec 18-latka za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych zaapelował o pomoc w odnalezieniu sprawców i nieszukania zemsty za wtorkowe wydarzenia. (…)Wartością najwyzszą, ponad wasze idee, układy, interesy, powinno być ludzkie życie!

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv