Aktualności

Published on 31 lipca, 2016 | by admin

Najbliższy mecz Widzewa bez publiczności?

Wojewoda Łódzki, Zbigniew Rau podjął decyzję zakazującą Widzewowi przeprowadzenia jednej, najbliższej imprezy masowej z udziałem publiczności.

Wydarzenia podczas ostatniego meczu w IV lidze z z Mechanikiem Radomsko mogą mieć konsekwencje po awansie do III ligi.

Jak poinformował klub na swojej oficjalnej witrynie, decyzją Wojewody Łódzkiego mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki powienien zostać rozegrany przy pustych trybunach. Włodarze Widzewa niezwłocznie odwołać się od tego postanowienia, wskazując jako argument wzorową współpracę z kibicami.

Z przykrością informujemy, że w dniu 29 lipca 2016 Wojewoda Łódzki – Zbigniew Rau podjął decyzję zakazującą Stowarzyszeniu RTS Widzew Łódź przeprowadzenia jednej, najbliższej imprezy masowej z udziałem publiczności.

Uważamy, że wydarzenia, które miały miejsce na ostatnim meczu sezonu miały charakter incydentalny i nie mogą przesłaniać ogólnego pozytywnego obrazu meczów RTS Widzew Łódź. Pragniemy zauważyć, że działania klubu tak w obszarze poprawy infrastruktury stadionowej, jak i w zakresie współpracy z kibicami przyczyniły się w większości przypadków do wzorowej postawy kibiców Widzewa tak w meczach w Łodzi, jak i wyjazdowych. W związku z powyższym, zamierzamy niezwłocznie odwołać się od decyzji Wojewody Łódzkiego.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv