Aktualności

Published on 19 lutego, 2015 | by admin

Na Lechię bez karty kibica.

Kibice Lechii Gdańsk mogą kupować bilety na mecze biało-zielonych bez konieczności posiadania karty kibica. Lechia zniosła ten obowiązek już na początku sezonu 2014/2015.

Na swoich stronach klub propaguje również od połowy zeszłego roku najbardziej wygodną formę zakupu biletów – przez internet z funkcją “print at home”. Wszystko to w zgodzie z przepisami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i ku zadowoleniu kibiców. Karta kibica służy nadal do zapisywania na niej wykupionych na cały sezon karnetów i do korzystania ze zniżek w licznych punktach partnerskich klubu.

Karta kibica ma swoich zwolenników i przeciwników. Jedni chwalą sobie dostęp do punktów partnerskich Lechii i korzystania z zakupów i usług po specjalnych zniżkach uzyskanych za jej okazaniem, innych niezmiennie denerwował fakt konieczności posiadania karty przy zakupie biletu. Lechia postanowiła to zmienić. Od połowy zeszłego roku umożliwiono kibicom zakup biletów bez karty kibica i nawet bez wychodzenia z domu. Zakup biletu można zrealizować przez internet z opcją “print at home”. Bez karty kibica można również kupić bilety na dwóch wyspach klubowych Lechii w Gdańsku (Auchan, Real Przymorze) i we wszystkich punktach zewnętrznych (m.in. w Malborku, Pszczółkach i Bytowie), a od najbliższego meczu (sobota 21.02) również w kasie przy stadionie.

– Według ustawy konieczne elementy do zakupu biletu to imię, nazwisko, numer PESEL i zdjęcie kibica, wymóg ten spełniany jest także przy zakupie biletu przez internet – mówi Tomasz Mielewczyk, dyrektor Działu Dystrybucji Biletów w Lechii. – Na wyspach klubowych sami robimy zdjęcia kibicom i tak samo będzie miało to miejsce w kasie na stadionie.

źródło: sport.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv