Aktualności

Published on 9 grudnia, 2016 | by admin

Legioniści w posiadaniu flagi Widzewa.

Po stracie czterech płócien na rzecz fanów Łódzkiego Klubu Sportowego, w tym niemal kultowej fany Awanturnicy, w ręce kibiców Legii trafia flaga Emigrantów.

Jak wynika z relacji fanów Widzewa, jest to jednak gadżet, który w wolnej sprzedaży wypuścili przebywający na wyspach kibice łódzkiego klubu.

widzew łódź traci flagę

Kilka słów fanów Widzewa na ten temat: Około 200 osobowa grupa Widzewiaków wspiera wczoraj w Londynie kibiców CSKA Moskwa na meczu Ligi Mistrzów z Totenhamem. Flaga naszej emigracji nie zawisła wczoraj w sektorze gości. Stracone przez jakiegoś piknika płótno było jednym z kilkudziesięciu drukowanych flag, które jako gadżet w wolnej sprzedaży wydali mieszkańcy wysp. Nie zadebiutowała również na żadnym z naszych wyjazdów oraz meczów w Łodzi. Przy okazji informujemy wszystkich kibiców Widzewa, że zamawiane na własną rękę drukowane flagi, banery i inne tego typu gadżety – nie były, nie są i nie będą tolerowane na meczach naszego klubu, a wobec osób które nie zastosują się do powyższego komunikatu zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje, a drukowane płótna zostaną im zabierane

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv