Aktualności

Published on 15 listopada, 2015 | by admin

Legia II Warszawa – Polonia Warszawa 14.11.2015

Relacja kibiców Polonii:
Derby Warszawy to dla nas najważniejszy mecz w rundzie !. Jednak po raz kolejny działacze Legii niszczą piękno futbolu i święto kibicowskie.

Jak co roku przysłali pismo, że nie zostaniemy wpuszczeni na sektor gości. Mimo apelacji i nakazu MZPN, abyśmy mogli wejść na stadion… działacze Legii zlekceważyli decyzje i odesłali nam listę wyjazdową. Piłka nożna dla kibiców, ale czy dla wszystkich ?!

Na sam mecz w Nowym Dworze zbieramy się w 100 osób. Pierwotnie mieliśmy jechać pociągiem, ale przez policje nie jesteśmy dopuszczeni na dworzec (widziana Legia w ok 40 osób). Ostatecznie łapiemy busa i w 76 osób (tyle było miejsc) docieramy pod stadion w Nowym Dworze. Tam pusto, cicho, szaro. Delegat informuje nas, że decyzją Legii nie zostaniemy wpuszczeni na sektor. Po kilku okrzykach co sądzimy na ten temat wracamy z powrotem do Warszawy.

Działacze Legii po nie wpuszczeniu nas na Ł3 na mecz z Cracovia, po raz kolejny złamali przepisy związkowe. Należy zadać tylko jedno pytanie skąd ta obawa przed kibicami Dumy Stolicy ?

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!!!

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv