Aktualności

Published on 12 grudnia, 2016 | by admin

Kolejny sukces Widzewa w sprzedaży karnetów.

Mimo występów w III lidze, która tak na dobrą sprawę jest czwartym szczeblem rozgrywkowym w naszym kraju, sprzedażą karnetów na mecze Widzew może zawstydzić niejeden klub znajdujący się wyżej w ligowej hierarchii. Łódzki klub poinformował dzisiaj o sprzedaży 3500 stałej wejściówki na przyszłą rundę.

– Mając na uwadze efekt nowego stadionu oraz walkę drużyny o awans do II ligi, zarząd zakładał sprzedaż karnetów na poziomie maksymalnie 3500 sztuk – w pesymistycznym wariancie zakładano sprzedaż 2000 wejściówek. Nastąpiła jednak bardzo silna mobilizacja widzewskiego środowiska, co sprawiło, że karnety nabyło już blisko 3150 naszych kibiców. Pozwala to realnie zakładać, że do końca roku, kiedy obowiązuje szereg zniżek, liczba sprzedanych abonamentów przekroczy 4 tysiące sztuk, a do początku rundy wiosennej III-ligowych zmagań może zbliżyć się do klubowego rekordu – powiedział w ubiegłym tygodniu w rozmowie z dziennikarzami serwisu WP Sportowe Fakty, Rafał Krakus, pełnomocnik ds. kontaktów z mediami, gdy klubowy licznik pokazał 3000 sprzedanych karnetów.

Dotychczasowy rekord łódzkiego klubu jeśli chodzi o sprzedaż karnetów wynosi 5500. Ustanowiony został przed sezonem 2010/11, kiedy to klub z Al. Piłsudskiego powrócił na ekstraklasowe boiska.

W klubie po cichu liczą, że uda się przed nadchodzącą rundą “podkręcić” wynik. W dalszym ciągu nie słabnie zainteresowanie kupnem karnetu a do klubu nie dotarły jeszcze listy od FC, które mają czas do końca roku, na złożenie listy osób, które chciałyby nabyć bilet na wszystkie mecze rundy wiosennej.

źródło: widzew.com / sportowefakty.wp.pl

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv