Aktualności

Published on 18 marca, 2015 | by admin

Kolejny klub zwraca pieniądze kibicom za przegrany mecz.

Lechia Gdańsk jest kolejnym klubem po GieKSie, który zamierza zwrócić kibicom pieniądze za wejściówki.

Wiosną Lechia imponuje inwencja, jeśli chodzi o akcje marketingowe, które mają zachęcić kibiców do przychodzenia na PGE Arenie. Po jednym bilecie ważnym na dwa mecze, podświetlanym moście, czy fajerwerkach po wygranym spotkaniu, kolejną inicjatywą jest zwrot pieniędzy wydanych na bilet, jeśli nie uda się wygrać meczu z Górnikiem Zabrze. Jeśli ktoś gotówki nie przyjmie, w takiej sytuacji otrzyma gratisową wejściówkę na spotkanie z Legią Warszawa. – Chcemy pokazać naszym piłkarzom, jak mocno w nich wierzymy, a kibicom podziękować za trud, który wkładają w doping – tłumaczy prezes Adam Mandziara.

Lechia zaliczyła najlepszy start wiosny od awansu do ekstraklasy w 2008 roku. Dzięki 11 zdobytym punktom podopieczni Jerzego Brzęczka przebili osiągnięcie zespołu Tomasza Kafarskiego sprzed 4 lat, który wówczas w pięciu pierwszych kolejkach roku zanotował 8 punktów.

Biało-zieloni wiosną jeszcze nie przegrali, a zatem klub postanowił powiązać z wynikiem kolejną akcję promocyjną skierowaną w tym roku do kibiców. – Przy każdym meczu podczas wyjścia piłkarzy Lechii Gdańsk z tunelu towarzyszy im donośny śpiew kibiców “My wierzymy, tylko w BKS…”. W swoich zawodników wierzy także klub. Stąd propozycja, której dotąd w Ekstraklasie nie było – informuje Michał Lewandowski, rzecznik prasowy gdańskiego klubu. Do kibiców Lechia wystosowała następujący apel: “Ty też pokaż Biało-Zielonym, że ich wspierasz i przyjdź w sobotę 21 marca na mecz. Pomóż swoim dopingiem w odniesieniu trzeciego zwycięstwa z rzędu i w walce o czołowe miejsca w pierwszej ósemce T-Mobile Ekstraklasy”.

Akcja promocyjna “#My Wierzymy” daje kibicom gwarancję zwrotu pieniędzy zwrotu za zakupione bilety na mecz z Górnikiem lub otrzymanie darmowej wejściówki na 11 kwietnia o spotkanie z Legią Warszawa! – Jest to podziękowanie kibicom za trud, który wkładają w świetny doping podczas meczów Lechii. Przychodząc w sobotę na mecz z Górnikiem fani nie tracą, bo przy zdobyciu kolejnych punktów ze stadionu wyjdą szczęśliwi. W przypadku ewentualnej porażki zwrócimy kibicom pieniądze za bilet. Chcemy tym samym pokazać naszym piłkarzom, jak mocno w nich wierzymy. Stąd też nazwa naszej akcji, która idealnie łączy się z hymnem kibiców, śpiewanym przed rozpoczęciem każdego meczu Lechii- wyjaśnia Adam Mandziara, prezes Lechii.

źródło: sport.trojmiasto.pl

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv