Aktualności

Published on 2 października, 2014 | by admin

Kibice Widzewa ukarani przez klub. Zapłacą więcej za bilety oraz…

Łódzki Widzew opublikował oświadczenie, w którym informuje o zmianie polityki cenowej na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Ma to związek z zachowaniem kibiców łódzkiego klubu. Fanów Widzewa spotkały jeszcze inne restrykcje m.in. zwiększona kontola przy wejściu na obiekt czy zakaz wywieszania transparentów.

W związku z wulgarnym zachowaniem Kibiców podczas ostatnich meczów Widzewa Łódź rozgrywanych na Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego, a także z uwagi na użycie środka pirotechnicznego, co stanowiło złamanie Regulaminu Stadionu oraz Regulaminu Imprezy Masowej, podjęto decyzję o podniesieniu cen biletów na trybuny C i D na najbliższe mecze do 30 zł (cena bazowa). Jednocześnie została podjęta decyzja o dalszym podnoszeniu cen biletów w przypadku kolejnych naruszeń mogących powodować straty Klubu. Powyższe podyktowane jest koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów, w tym utrzymania bezpieczeństwa na stadionie.

Ponadto w związku z nałożoną karą przez Wydział Dyscypliny PZPN za zachowanie kibiców na meczu z Flotą Świnoujście, a także zapytaniem ze strony policji o reakcję, Klub od najbliższych meczów zdecydował o zwiększeniu kontroli przy wejściach na stadion. Przypominamy, że każda z osób wchodzących na obiekt musi posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem. Osoby nie posiadające dokumentu tożsamości nie będą wpuszczane na stadion.

Jednocześnie na czas nieokreślony Klub zakazuje wywieszania podczas imprezy masowej jakichkolwiek transparentów oraz anulowane zostają identyfikatory dla przygotowujących oprawę upoważniające do poruszania się poza sektorem, na który kibice nabyli bilety.

Możliwość przywrócenia opraw i cen uzależniona jest ściśle od zachowania kibiców na stadionie.

Jednocześnie Klub wprowadzi od rundy wiosennej nowy zapis do Regulaminu Stadionu. Na jego podstawie osoby które nie ukończyły 18 roku życia na mecze Widzewa Łódź w roli gospodarza będą mogły wejść jedynie pod opieką osób dorosłych. Możliwe będzie też wejście pod opieką innej osoby dorosłej za pisemną zgodą rodziców.

Klub stoi na stanowisku, iż nie można wprowadzać odpowiedzialności zbiorowej za naruszenia jednostek. W związku z powyższym podczas imprez masowych Klub będzie dokonywał nagrań z dodatkowych kamer w celu precyzyjnego ustalenia sprawców naruszeń. W przypadku łamania zapisów Regulaminu Imprezy Masowej na uczestników będą nakładane zakazy stadionowe oraz wyciągane inne konsekwencje wynikające z w/w regulaminów.

Niniejszym przypominamy, iż zgodnie z Regulaminem Imprezy Masowej wszyscy zobowiązani są do zajmowania miejsc określonych na biletach i karnetach i nie blokowania ciągów komunikacyjnych.

źródło: sport.pl / widzewtomy.net

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv