Published on 5 września, 2017 | by admin

Kibic Lechii brutalnie skatowany przez duńską policję!

Do skandalicznych wydarzeń doszło przed i w trakcie piątkowego meczu reprezentacji w Danii. Jeden z kibiców Lechii, Grzesiek został brutalnie skatowany i zatrzymany. Zarówno sposób traktowania jak i zarzuty, które zostały mu podstawione pokazują kompletne zdziczenie duńskiej policji oraz sposób traktowania kibiców piłki nożnej. Podobny los spotkał również innych polskich kibiców.

Wczoraj duńskie psy skatowały naszego brata i przyjaciela Biało-Zielonej Mławy Ś. z Sopotu. Kto chce pomóc wie gdzie się zgłaszać. Chłopak jest w ciężkim stanie do tego dostał sankcje do 28.09.Ś. nie zostaniesz sam. W najbliższym czasie będzie znany nr konta na które będzie można wpłacić jakieś pieniążki na pomoc tak że w najbliższym czasie odmowie sobie kilku piw czy paczki testosteronu i zainwestujcie pieniążki w jedyny słuszny sposób – informują fani Lechii na swoim facebookowym profilu.

W związku z sytuacją Grześka oraz innych kibiców doświadczonych przez duński wymiar sprawiedliwości i zatrzymanych przed meczem reprezentacji, uruchamiamy zbiórkę. Środki zostaną przeznaczone na pomoc oraz szybki i bezpieczny powrót do kraju.

Wpłat prosimy dokonywać na dedykowane konto stowarzyszenia:
Citi Bank 74 1030 0019 0109 8533 0002 9976 z dopiskiem “dla Grześka”.

Dla osób z zagranicy – IBAN – PL przed numerem konta, SWIFT/BIC – CITIPLPX

źródło: lwypolnocy.pl

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv