Aktualności

Published on 29 sierpnia, 2015 | by admin

Domowe mecze Widzewa tylko dla 999 osób.

Już za niedługo Widzew po raz pierwszy wystąpi w IV-ligowym spotkaniu w roli gospodarza. 2 września łodzianie podejmą w Aleksandrowie Łódzkim zespół Astorii Szczerców. Ten mecz (oraz wszystkie pozostałe w roli gospodarza obejrzeć) będzie mogło jedynie 999 widzów, ponieważ zaklasyfikowany został jako impreza niemasowa.

Drodzy kibice Widzewa,

w związku z brakiem możliwości organizowania przez Klub imprez masowych, w najbliższej rundzie, nasze mecze w roli gospodarza będzie mogło oglądać maksymalnie 999 osób.

Z tego powodu Klub podjął decyzję o dystrybucji zaproszeń poprzez widzewskie stowarzyszenia kibiców. Celem tego działania jest zapewnienie drużynie maksymalnego wsparcia z trybun. Jednocześnie, mając na uwadze pozostałych fanów, tak licznie towarzyszących drużynie podczas dotychczasowych spotkań, organizowane będą nieodpłatne transmisje za pośrednictwem Internetu. Link do strony z transmisją zostanie podany na naszej oficjalnej stronie najpóźniej dzień przed meczem z Astorią Szczerców planowanym na 2 września 2015 roku.

Mamy nadzieję, że choć w niewielki sposób zrekompensuje to wiernym kibicom brak możliwości uczestniczenia w meczach naszej drużyny.

Zarząd Klubu RTS Widzew Łódź

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv