Reprezentacja

Published on 14 marca, 2020 | by admin

Zasady zwrotu pieniędzy za bilety na mecze reprezentacji

W miniony wtorek Polski Związek Piłki Nożnej opublikował komunikat odnośnie zasad zwrotu pieniędzy za bilety na marcowe, towarzyskie mecze seniorskiej reprezentacji Polski, które z powodu szerzącej się pandemii koronawirusa odbędą się bez udziału kibiców na trybunach.

Coraz bardziej prawdopodobny jest nawet scenariusz, że sparingi Biało-czerwonych w ogóle nie zostaną rozegrane. Tak czy inaczej władze PZPN zapewniły, że zwrócą wszystkim kibicom pieniądze za bilety na spotkania Polski zFinlandią we Wrocławiu i Ukrainą w Chorzowie. Zwrot pieniędzy będzie też dotyczył spotkań młodzieżowej reprezentacji Polski U-21, która miała zmierzyć się z Łotwą w Białymstoku i Białorusią w Suwałkach.

– Zostanie dokonany zwrot całej kwoty, jaka została wpłacona na konta PZPN, w tym za bilet, kuriera oraz dodatkowe usługi. Zwroty zostaną dokonane w ciągu najbliższych 14 dni na konta, z których zostały dokonane płatności za bilety. Niewymagane są przy tym żadne czynności ze strony kibiców. – czytamy we wspomnianym komunikacie. 

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv