Aktualności

Published on 21 czerwca, 2014 | by admin

Zasady obowiązujące na sektorze D

Kibice Cracovii przygotowują się do nowego sezony. Chcąc podnieść poziom dopingu na stadionie wprowadzają szereg zasad dla wszystkich bywalców stadionu przy ul. Kałuży zajmujących sektor fanatyków.

Na ostatnim meczu poprzedniego sezonu gniazdowi informowali, że od sezonu 2014/15 zmienią się zasady na sektorze D oraz ich egzekwowanie.

” Zasady, które wspólnie wprowadzamy obowiązują wszystkich i mają na celu maksymalne wykorzystanie naszego potencjału kibicowskiego oraz poprawienie poziomu naszego dopingu. Każdy, komu zależy na wysokiej jakości ruchu kibicowskiego na Cracovii powinien to zrozumieć.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma swoją wizję i nie ze wszystkimi pomysłami musi się zgadzać. Niestety albo stety na trybunach ktoś decyzję musi podjąć i dlatego dla wspólnego dobra niech każdy zaangażuje się w proponowane zmiany.

Sektor D jest sercem stadionu! Jeśli na D panuje elektryzująca, fanatyczna atmosfera – zaraża to resztę stadionu i pozwala osiągnąć doping jakiego wszyscy sobie życzymy. Wybierając sektor D jesteś odpowiedzialny za atmosferę na Ziemi Świętej!

Na spotkaniu Grup Kibicowskich Cracovii zostały podjęte następujące decyzje:

1. Sektory zaznaczone poniżej zieloną ramką to miejsca, w których zjawiać się mają WYŁĄCZNIE te osoby, które od 1 do 90 minuty meczu będą zdzierały gardło. W tych miejscach panuje zasada BEZWZGLĘDNEGO DOPINGOWANIA PRZEZ PEŁNE 90 MINUT MECZU.

Oczywiście nie oznacza to, że osoby, które stać będą poza w/w sektorami są z dopingowania zwolnione. Cały sektor D jest sektorem DOPINGUJĄCYM! Wyznaczona strefa to miejsca, gdzie nawet za chwilowe nie dopingowanie będzie zwracana uwaga, a osoby nie zaangażowane w doping będą proszone o przejście na bok trybuny. Jeśli idziesz na mecz w celu rozmów ze znajomymi – wybierz inny sektor!

2. Na sektorze D obowiązuje BIAŁO-CZERWONA KOSZULKA! Przychodzimy w barwach Cracovii – nie na żółto, zielono czy niebiesko! Obowiązkiem KAŻDEGO kibica jest posiadanie pasiastej koszulki. Jeśli jakimś cudem jej nie posiadasz – masz ponad miesiąc żeby taką lub ewentualnie białą albo czerwoną nabyć, np. w sklepie WSB.

3. Doping prowadzą i rozpoczynają TYLKO osoby na gnieździe (w wyjątkowych sytuacjach odpowiednia osoba stojąca pod gniazdem). Jeśli masz jakieś propozycje, przyjdź przed meczem lub w jego przerwie pod gniazdo, a nie wydzieraj się, gdy inni dopingują.

4. Na sektorze D nie obowiązują miejsca siedzące.

5. Obowiązuje kategoryczny zakaz kręcenia filmów i robienia zdjęć!

6. Podczas trwania meczu na sektorze D, a w szczególności w sektorach bezwzględnego dopingu obowiązuje zakaz picia i jedzenia czegokolwiek. Nikt nie chce zostać oblany piwem czy ketchupem bo ktoś kogoś potrącił.

7. Nie zwracamy uwagi na wynik! Oczywistym faktem jest to, że korzystny rezultat “nakręca” do dopingowania, ale właśnie w momentach kryzysowych powinniśmy udowadniać swój fanatyzm.

8. Na sektorze D grupa OCU organizje opravy meczowe, których powstawanie powinniśmy wszyscy wspierać. Pamiętajmy jednak, że obowiązkowe wrzucenie kilku złotych do puszki nie załatwia sprawy! Nikomu korona z głowy nie spadnie jeśli przytrzyma sektorówkę, transparent czy flagę na kiju!

9. Na młynie pojawią się osoby “pilnujące porządku” na sektorze. Ci, którzy nie będą stosować się do wspólnych zasad będą informowani o nowych regułach, a w skrajnych przypadkach proszeni o opuszczenie wyznaczonego sektora. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy z nas jest zobowiązany do upominania i podkręcania sąsiadów!
PAMIĘTAJCIE – JESTEŚMY KIBICAMI CRACOVII I TO MY TWORZYMY HISTORIĘ TEGO KLUBU! CRACOVIA TO MY!

Egzekwowanie powyższych zasad będzie szczególnie zaostrzone, ponieważ ostatnimi czasy “zaangażowanie” wielu osób pozostawia wiele do życzenia i jest po prostu brakiem szacunku wobec tych, którzy w 100% angażują się w doping. “

źródło: TylkoCracovia.pl

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv