Stadiony

Published on 23 marca, 2020 | by admin

Zabrze: Arena daje więcej czasu sponsorom

W obliczu pandemii operator zabrzańskiego stadionu postanowił przedłużyć czas na składanie ofert przez firmy zainteresowane wykupieniem praw do nazwy.

Zabrzański stadion od inauguracji w 2016 roku nie miał sponsora tytularnego i w 2020 sytuacja ma się zmienić. Z końcem lutego ogłoszono otwartą procedurę dla firm zainteresowanych partnerstwem. Problem w tym, że procedura przypadła na wybuch pandemii, co z kolei w ciągu tygodnia poważnie zachwiało światowymi rynkami.

Ponieważ sytuacja w tej chwili jest bardzo niestabilna, Arena Zabrze poinformowała, że konkurs zostanie przedłużony. To ma dać firmom czas na odnalezienie się w nowej sytuacji i nierezygnowanie z udziału.

Pierwotnie zgłoszenia można było składać do 3 kwietnia, ale nie ma możliwości, by kryzys w tym terminie udało się opanować. Zresztą, funkcjonowanie samej spółki stadionowej ograniczono tymczasowo do minimum, podobnie do wielu spółek. Dlatego gotowość do udziału w wyścigu o tytuł sponsora będzie można zgłaszać do 4 maja.

Przypomnijmy, że Arena Zabrze zamierza wyłonić partnera w dwustopniowej procedurze. Po otrzymaniu zgłoszeń operator je przeanalizuje i zaprosi wybranych oferentów do indywidualnych negocjacji.

źródło: stadiony.net

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv