Aktualności

Published on 18 grudnia, 2018 | by admin

Wisła Kraków może zostać uratowana!

Wydawało się, że po wycofaniu się z przejęcia Wisły przez zjednoczonych inwestorów na czele z Wojciechem Kwietniem, dla krakowskiego klubu nie będzie już ratunku.

Tymczasem ostatnie wypowiedzi przedstawicieli klubowych władz mogły wskazywać, że to wcale nie koniec. Teraz media huczą na temat finalnych rozmów z tajemniczym inwestorem ze Szwajcarii! Do serc kibiców ponownie została wlana nadzieja na utrzymanie Wisły w ekstraklasie i w obecnym składzie, która tym razem może zamienić się w rzeczywistość.

Nie wiadomo dokładnie o jakiego inwestora chodzi, bowiem w rozmowach na temat warunków przejęcia klubu zastrzegł, że do mediów nie może przedostać się informacja na ten temat. A wspomniane rozmowy, według doniesień medialnych i ku zaskoczeniu kibiców, trwają już podobno od początku grudnia! Portal sport.pl idzie jeszcze dalej i podaje, że umowa przejęcia klubu pomiędzy Towarzystwem Sportowym a nowym inwestorem wejdzie w życie, jeśli ten przekaże na konto Wisły 12 mln złotych. Ta kwota miałaby być przeznaczona na najpilniejsze zobowiązania klubu, czyli m.in. pensje dla sztabu szkoleniowego i piłkarzy. Dzięki temu jedna z najbardziej zasłużonych w Polsce ekip piłkarskich, nie będzie musiała obawiać się degradacji do niższych klas rozgrywkowych. Władze Wisły serwują kibicom prawdziwą karuzelę emocji.

źródło: kibice.net

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv