Aktualności

Published on 13 lipca, 2018 | by admin

Widzewiacy kupili już ponad 15 tysięcy karnetów

W ubiegłym sezonie kibice Widzewa pobili własny rekord Polski w sprzedaży karnetów, ustanawiając wynik końcowy na poziomie 16 224 kupionych abonamentów, nabywając przy tym wszystkie dostępne w tej formie miejsca.

Przed startem nowego sezonu prawie 90 procent posiadaczy karnetów zdecydowało się je przedłużyć (większość skorzystała z możliwości zachowania dotychczasowego miejsca, ale część postanowiła zmienić swoją lokalizację na stadionie).

O północy 12 lipca ruszyła sprzedaż otwarta karnetów na pozostałe miejsca, niewykupione przez posiadaczy karnetów z ubiegłego sezonu. Na starcie zostało ich niespełna dwa tysiące, a po 12 godzinach już niewiele ponad tysiąc. O godzinie 11:56 w czwartek licznik pokazywał 15 056 sprzedanych abonamentów, czyli dokładnie tyle, ile wynosił ostatni rekord Polski w sprzedaży karnetów, który nie należał do Widzewa, a pobity został przez łodzian w marcu 2017 roku.

Oznacza to, że wyniki sprzedażowe karnetów Widzewa z trzech kolejnych sezonów zajmują obecnie całe podium rankingu najlepszych wyników sprzedaży abonamentów w kraju. Warto dodać, że zdecydowana większość sprzedanych już karnetów na nowe rozgrywki to abonamenty na cały sezon (około 80 procent).

źródło: widzew.com

Tags: , , ,


About the Author



Back to Top ↑

frivfrivfriv