Aktualności

Published on 2 września, 2016 | by admin

Widzew specem do Białegostoku.

Wokół meczu: Jagiellonia II – Widzew. Fanatycy Widzewa do Białegostoku udadzą się pociągiem specjalnym.

Cała sytuacja przypomina ekstraklasowe realia, jednak chodzi o spotkanie na czwartym szczeblu rozgrywek. Zgodnie z przedsezonowymi zapowiedziami, 9 października Widzew Łódź rozegra swoje wyjazdowe spotkanie z rezerwami Jagiellonii Białystok na płycie głównej Stadionu Miejskiego.

Na to ciekawie zapowiadające się spotkanie, fanatycy łódzkiego klubu udadzą się pociągiem specjalnym a od białostockiego klubu otrzymali do rozdysponowania 1000 wejściówek.

Rozegranie tego meczu na płycie głównej Stadionu Miejskiego, możliwe jest dzięki zaplanowaniu tego spotkania w “przerwie reprezentacyjnej”. Niewykluczony jest udział w nim zawodników z pierwszej drużyny Jagi.

Pozostaje mieć nadzieję, że takie mecze w niedalekiej przyszłości rozgrywane będą na właściwym szczeblu rozgrywek. Póki co, łódzki Widzew robi wszystko by zrealizować ten plan jak najszybciej. Po awansie do III ligi, po pięciu rozegranych spotkaniach tylko raz nie zgarnął trzech punktów, odnotowując remis z Lechią Tomaszów Mazowiecki i jest jednym z głównych kandydatów do występów od nowego sezonu na II ligowych boiskach.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv