Aktualności

Published on 27 lipca, 2020 | by admin

“Wiara spod Zegara” o meczu ze Zniczem

Najzagorzalsi kibice Widzewa z grupy “Wiara spod Zegara” nie pozostali obojętni na oświadczenie klubu. W swoich mediach społecznościowych zamieścili wpis, w którym odnieśli się do całej sytuacji.

Poniżej prezentujemy treść wpisu, który pojawił się wczoraj na stronie „Wiary spod Zegara” na Facebooku:

Po wczorajszym meczu ‚osiągnięty sukces’, a raczej ‚dar od losu’ świętowali skórokopy w koszulkach z naszym herbem. Podzielacie ich entuzjazm? Nas nie dziwi ich radość. Dzięki promocji do wyższej ligi wszyscy otrzymają większą o 20% miesięczną pensję. Też byście się cieszyli gdybyście zawalili swoją robotę, a mimo tego dostali podwyżkę, co nie? Mimo wszystko zakładamy, że większości z was byłoby wtedy jeśli nie wstyd to chociaż niezręcznie, a spojrzeć w oczy swojemu szefowi lub kolegom z zespołu byłoby zwyczajnie głupio. Skórokopom Widzewa głupio nie było bawiąc się do późnych godzin i wrzucając w neta fot ze świętowania ‚sukcesu’.

Odnośnie pożal się Boże incydentu jaki miał miejsce na płycie boiska informujemy, że potępiamy takie zachowanie, a sprawca tego nikczemnego czynu powinien się samodzielnie ukamienować. Fakt, gdyby finał sezonu odegrał się w innych, radosnych okolicznościach sytuacja pewnie by się nie wydarzyła. Z tego miejsca ślemy pozdrowienia dla Roberta Prochownika. Nie traktuj tego czynu osobiście, a za wyłapany cios przeprosić powinni Cię koledzy z zespołu, którzy to głównie swoją postawą wywołali takie odruchy, za które Ty niewinnie chłopaku oberwałeś. Czasem tak bywa w życiu, że obrywa się za kogoś, bo do Ciebie pretensji nikt mieć nie może.

Natomiast klub prosimy o nierobienie z siebie ofiary, bo mamy wrażenie, że media w całym kraju i wy sami, znaleźliście temat zastępczy waszego niepowodzenia. Skoro tak sprawnie wydaliście oświadczenie na temat wyżej opisanego zajścia, tak samo liczymy, że sprawnie Wam pójdzie wystosowanie oświadczenia dotyczącego postawy drużyny w meczach po wznowieniu rozgrywek z wyjaśnieniami, co było tego w waszym mniemaniu przyczyną oraz podając konkretne decyzje personalne z wymienionymi kolejno działaniami naprawczymi, jakie zamierzacie wykonać.

źródło: widzewtomy.pl

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv