Kibolskie Turnieje

Published on 13 października, 2015 | by admin

Turniej Kibiców Widzewa z Wolborza 11.10.2015

Relacja Kibiców Widzewa z Wolborza:

W niedzielę 11 października rozgrywamy turniej pod hasłem „Pokolenie minie , Widzew nigdy nie zginie”. W rozgrywkach wzięło udział łącznie 7 ekip, 6 z Wolborza i okolic oraz jedna zaproszona z Łodzi (redakcja Łączy Nas Widzew).
Gramy metodą każdy z każdym. Po 6 kolejkach najlepsza okazała się ekipa Wolborskich Widzewiaków, drugie miejsce Polichno zaś trzecie redakcja Łączy nas Widzew. Mimo niskiej temperatury frekwencja dopisała. Na turniej zostały wydane specjalne koszulki z hasłem turnieju, łącznie wydaliśmy 109 koszulek. Podczas turnieju rozdajemy dzieciakom Widzewskie gadżety (wielkie dzięki za przekazanie gadżetów dla OSK Widzew).

Brawa dla wszystkich ekip z Wolborza i okolic, szczególnie dla młodzieży z DW która dobrze prezentowała się dzisiejszego dnia. Dziękujemy za wizytę Krzyśkowi-osobie, która dużo wniosła w rozwój naszego Fan Clubu. Dzięki Krzychu, mamy nadzieję i głębokie przekonanie, że w Wolborzu czujesz się jak w domu.

Integracja Wolborskich Widzewaków wypadła ok. Pokazała, że mimo marazmu, nudy i kiepskiej kondycji naszego klubu sportowo, kibicowsko nadal jesteśmy mocni.

Pokolenie minie Widzew nigdy nie zginie!

WOLBÓRZ MIASTO WIDZEWA!

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv