Kibolskie Turnieje

Published on 24 czerwca, 2015 | by admin

I Turniej Kibiców Widzewa Łódź w Koźminku

Relacja organizatorów turnieju:
“W I turnieju kibiców Widzewa w Koźminku uczestniczy 10 ekip – FC Sieradz, FC Opatówek, FC Warta, FC Złoczew, FC Łowicz, FC Wieluń, trzy drużyny FC Koźminek oraz gościnnie – KKS Kalisz. Pomimo chwilowego początkowego deszczu turniej odbywa się bez żadnych opóźnień. Każdy z zawodników miał zapewniony ciepły posiłek oraz wodę. Z grupy A z pierwszego miejsca wychodzi drużyna Koźminek I oraz z drugiego, drużyna ze Złoczewa. Z grupy B – Wieluń i Koźminek III. Przed meczami półfinałowymi robimy wspólne zdjęcie i odpalamy pirotechnikę. W pierwszym półfinale zmierzyły się dwie ekipy gospodarzy turnieju i po zaciętej walce (1:0) zwycięsko wychodzi drużyna pierwsza.

W drugim FC Wieluń ogrywa ekipę Złoczewa 6:3. Mecz o 3 miejsce wygrany przez najmłodszych reprezentantów Koźminka ze Złoczewem po karnych (4:3).
W finale drużyna Koźminek I musi uznać zdecydowaną wyższość zawodników z Wielunia i przegrywa 1:6. Gratulujemy Wieluniowi!

1. FC Wieluń
2. Koźminek I
3. Koźminek III
4. FC Złoczew

Statuetka dla najlepszego zawodnika turnieju wędruje do reprezentanta Wielunia a dla najlepszego bramkarza do goalkeepera Koźminek I.

Przez całą imprezę trwa konkurs wyciskania sztangi. Zwycięzcom w tym konkursie okazuje się kolega z FC Sieradz, czego również gratulujemy! Po całym turnieju wspólnie z innymi ekipami rozpalamy grilla i organizujemy małą popijawę. Cały turniej odbył się w sympatycznej atmosferze, słońcu i grillowaniu! Dziękujemy wszystkim za przybycie i do następnego!”

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv