Kibolskie Turnieje

Published on 5 lutego, 2019 | by admin

Turniej kibiców w Jarocinie 02.02.2019

W minioną sobotę odbył się turniej kibiców zorganizowany wspólnie przez sympatyków Jaroty Jarocin i miejscowego FC Lecha. W Turnieju rywalizowało 10 drużyn, podzielonych na dwie grupy, przez cały czas trwania turnieju przez halę przewinęło się około 200 osób. Tego dnia piłkarsko najlepiej zaprezentowali się sympatycy Astry Krotoszyn, którzy na turnieju pojawili się w 32 osoby.

Jarociński KS:

Niecały miesiąc temu wpadliśmy na pomysł zorganizowania piłkarskiego turnieju kibiców. Turniej, który ostatecznie organizujemy wspólnie z Jarocińskim fan clubem Lecha Poznań. W rozgrywkach udział wzięło 10 ekip podzielonych na 2 grupy.

W pierwszej zmierzyli się; gospodarze Jarota Jarocin, FC Krotoszyn, FC Środa Wielkopolska, ŁKS Łódź Konstantynów i Tarnovia Tarnów. W drugiej zagrali; Astra Krotoszyn, FC Gostyń, FC Jarocin, LKS Czarnylas i Sparta Złotów. W finale spotkały się FC Środa z Astrą Krotoszyn, gdzie lepsi okazali się Krotoszynianie, natomiast w meczu o 3 miejsce zmierzyli się LKS Czarnylas z Tarnovią, gdzie na podium weszli kibice eLKSy.

Przez cały czas trwania turnieju przewinęło się około 200 osób, a podczas jego trwania większość ekip mogła liczyć na doping swoich kolegów. Na trybunach pojawiło się kilka flag oraz transparentów m.in. „Jarota nigdy nie zginie!”. Tego samego dnia postanawiamy, że od nowej rundy wracamy na trybuny, które przez ostatnie miesiące nie wyglądały za ciekawie.

Po zmaganiach piłkarskich przyszedł czas na wręczenie nagród wszystkim ekipom, oraz pucharów pierwszej trójce, a także licytacje koszulki Jaroty, która trafia w ręce kibica Tarnovii.

Następnie wspólne pamiątkowe zdjęcie i wyruszamy w miasto, gdzie na integracji zostały praktycznie wszystkie ekipy, a większość bawiła się do białego rana. Na koniec podziękowania dla wszystkich przybyłych ekip, dla osób które zaangażowały się przy organizacji, oraz sponsorom takim jak; Auto Fiat Dutkiewicz. 

Relacja LKS-u Czarnylas:

W minioną sobotę korzystamy z zaproszenia naszych braci z Jarocina na piłkarski turniej kibiców, który zorganizowali wspólnie z lokalnym FC Lecha. W turnieju grało 10 ekip podzielonych na 2 grupy.

Do naszej trafiły ekipy; Astry Krotoszyn, FC Gostyń, FC Jarocin oraz Sparty Złotów. Natomiast w drugiej grupie spotkały się ekipy Jaroty, FC Krotoszyn, FC Środa, ŁKS-u Łódź FC Konstantynów oraz Tarnovii Tarnów. Piłkarsko wypadamy całkiem dobrze, w grupie zajmujmy 2 miejsce z dorobkiem 7 punktów, a w meczu o trzecie miejsce pokonujemy Tarnovię. W finale zmierzyła się Astra Krotoszyn z FC Środa, gdzie lepsi okazali się kibice Astry.

Przez cały czas trwania turnieju przez halę przewinęło się około 200 osób, a nasza liczba to 8 głów z flagą MW. Po zakończonym meczu finałowym, wręczeniu nagród i pamiątkowych zdjęciach, większość obecnych rusza w miasto, gdzie integracja trwa do białego rana. Wielkie dzięki za gościnę i do następnego razu! eLKSa&Jarota

Relacja kibiców Astry Krotoszyn:

W minioną sobotę korzystamy z zaproszenia kibiców Jaroty Jarocin oraz miejscowego fan clubu Lecha, którzy wspólnymi siłami organizowali turniej kibiców. Zawody zostały podzielone na dwie grupy. My trafiliśmy do grupy z LKS-em Czarnylas, fan clubem Lecha z Jarocina, Gostynia oraz Spartą Złotów.

W drugiej grupie znalazłą się Jarota Jarocin, Tarnovia Tarnów, fan club Lecha z Krotoszyna, Środy Wielkopolskiej oraz ŁKS Łódź Konstantynów. W grupie notujemy tylko jedną porażkę z zespołem z Czarnegolasu. Pozostałe mecze wygrywamy, tym samym zapewniamy sobie udział w finale, w którym pokonujemy zespół ze Środy Wlkp. Przez cały czas trwania turnieju wspieramy dopingiem naszą drużynę. Na koniec następuje rozdanie nagród oraz pamiątkowa fotka.

Nasza liczba tego dnia wyniosła 32 osoby. Po zakończeniu większość z uczestników udaje się na miasto, gdzie trwa integracja, która kończy się nad ranem. Raz jeszcze podziękowania dla organizatorów za zaproszenia oraz gościnę. 

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv