Kibolskie Turnieje

Published on 6 września, 2021 | by admin

VII Turniej dzielnicowy NRŚL 04.09.2021

W minioną sobotę na Bykowinie odbył się kolejny, już VII turniej dzielnicowy NRŚL.

NRŚL GANG:
Wczoraj na Bykowinie odbył się VII Turniej dzielnicowy NRŚL, w którym wystąpiło 11 zespołów podzielonych na dwie grupy. Po losowaniu do grupy A trafiły następujące zespoły: Kochłowice, Ruda 1, Bykowina (młodzi), Kłodnica, Fryna, Wirek, zaś do grupy B: Halemba, Chebzie, Bielszowice/Godula/Orzegów, Kafauz, Bykowina (starzy). Spotkania grupowe trwały po 8 minut i jak zawsze rywalizacja była bardzo zacięta. Jak to w sporcie bywa nie zabrakło również niespodzianek. W związku z naszym najbliższym wyjazdem do Kalisza o godzinie 13:00 została nagrana konkretna zapowiedź, z której filmik pojawił się wczoraj na naszym profilu. Ostatecznie turniej wygrała drużyna z Kafauzu, pokonując w finale zespół Rudy 1 3-1. Do szczególnie zaciętych należały spotkania półfinałowe, gdzie emocje sięgnęły zenitu, a o awansie do finału dwukrotnie decydowały rzuty karne! Dopisała również frekwencja, gdyż przez bykowiński Orliku przewinęło się wczoraj ok 300 osób, którzy mogli skorzystać z grilla i napić się piwka bezalkoholowego. Na koniec jak zawsze dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tego turnieju jak i uprzątnięcie terenu po zakończeniu rozgrywek. Kolejny raz pokazaliśmy, że RUDA ŚLĄSKA TO MIASTO RUCHU i nic tego nie zmieni!

GRUPA A
Kochłowice – Ruda 1 1-3
Bykowina (młodzi) – Kłodnica 2-1
Fryna – Wirek 1-1
Kochłowice – Bykowina (młodzi) 0-1
Ruda 1 – Fryna 1-0
Kłodnica – Wirek 3-1
Kochłowice – Kłodnica 2-2
Ruda 1 – Wirek 3-0
Bykowina (młodzi) – Fryna 1-0
Kochłowice – Fryna 1-0
Ruda 1 – Kłodnica 2-2
Bykowina (młodzi) – Wirek 1-1
Kochłowice – Wirek 0-0
Ruda 1 – Bykowina (młodzi) 3-0
Fryna – Kłodnica 0-2

TABELA KOŃCOWA
1. RUDA 1. 13 pkt 12-3
2. BYKOWINA (MŁODZI) 10 pkt 5-5
3. Kłodnica. 8 pkt 10-7
4. Kochłowice. 5 pkt 4-6
5. Wirek. 3 pkt 3-8
6. Fryna. 1 pkt 1-6

GRUPA B
Halemba – Chebzie 0-2
Biel/God/Orz – Kafauz 0-7
Biel/God/Orz – Halemba 2-1
Kafauz – Bykowina (starzy) 2-1
Halemba – Kafauz 1-1
Chebzie – Bykowina (starzy) 3-0
Halemba – Bykowina (starzy) 3-1
Biel/God/Orz – Chebzie 1-3
Biel/God/Orz – Bykowina (starzy) 2-1
Chebzie – Kafauz 1-3

TABELA KOŃCOWA
1. KAFAUZ 10 pkt 13-3
2. CHEBZIE 9 pkt 9-4
3. Biel/God/Orz 6 pkt 5-12
4. Halemba 4 pkt 5-6
5. Bykowina (starzy) 0 pkt 3-10

PÓŁFINAŁY
RUDA 1 – Chebzie 1-1 po karnych Ruda 1
Bykowina młodzi – KAFAUZ 1-1 po karnych Kafauz

MECZ O 3 MIEJSCE
CHEBZIE – Bykowina młodzi 2-1

FINAŁ
Ruda 1 – KAFAUZ 1-3

Niebieskie Chebzie:
Wczoraj wzięliśmy udział w turnieju dzielnicowym NRŚL GANG! Trafiamy do grupy B gdzie dane nam jest się mierzyć z przedstawicielami Halemby (9Ratulacje W!!) , Godula/Orzegów/Bielszowice , Bykowina (Starzy) i z ziomalami z KAFAUZU! W półfinale przegrywamy dopiero po rzutach karnych i uznajemy wyższość Rudy 1 ! W meczu o 3 miejsce Wygrywamy z przedstawicielami młodszej strony Niebieska Bykowina dzięki panowie za kolejny Super szpil!

Debiut możemy zaliczyć bardzo udanie bo zajmujemy 3 miejsce co jest Super osiągnięciem, chociaż ambicję mamy większe i następnym razem postaramy się wygrać! Gratulujemy Niebieska Ruda 1 za drugie miejsce! I oczywiście naszym przyjaciołom z Niebieski Kafauz za zdobycie 1 miejsca! CHEBZIE KAFAUZ OLEE 

Fanatyczne Kochłowice:
Wczorajszego dnia na Niebieska Bykowina odbył się dzielnicowy turniej na którym nie mogło nas zabraknąć! 

Niebieska Halemba:
Dzisiaj odbył się turniej dzielnicowy NRŚL, na którym NDH oczywiście wystawiło swój skład. Z tej też okazji wydaliśmy koszulki, ale sam turniej nie poszedł po naszej myśli i nie wyszliśmy z grupy po 1 zwycięstwie ze Starą Bykowiną, remisie ze zwycięzcami turnieju Kafauzem oraz 2 porażkach, z Chebziem oraz Orzegowem/Godulą/Bielszowicami. Zabawa i atmosfera była przednia, nie zabrakło wspólnych śpiewów przy piwku 0% i kiełbasce.

Niebieska Kłodnica:
W dniu dzisiejszym startujemy w turnieju dzielnicowym na Bykowinie. Specjalnie z tej okazji przygotowujemy okazjonalny transparent z herbem Kłodnicy i eReczką. Ostatecznie po 2 zwycięstwach, 2 remisach i jednej porażce nie udaje nam się awansować do półfinału i zajmujemy 3 miejsce w grupie z dorobkiem 8 pkt. Atmosfera podczas całej imprezy była znakomita a szczytowym momencie rozgrywek została nagrana zapowiedź wyjazdu do Kalisza, który już za tydzień! Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy grupowym rywalom! 

Tags: , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv