Aktualności

Published on 12 stycznia, 2019 | by admin

Trwa zbiórka pod hasłem #50kforWK

Socios Wisła zbiera środki na pensje dla piłkarzy oraz sztabu.

Pierwsze pieniądze od wielu miesięcy trafiły do piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego Wisły Kraków. Wszystko dzięki trwającej cały czas akcji #50kforWK. Zapoczątkował ją biznesmen Jarosław Królewski, który aktywnie włącza się w pomoc klubowi. Do inicjatywy bardzo chętnie włączyli się kibice Wisły Kraków, którzy ochoczo wzięli się za zbieranie datków i zachęcanie innych do wpłacania swoich środków. W akcję szczególnie zaangażowali się sympatycy klubu ze stowarzyszenia Socios Wisła. I trzeba powiedzieć, że pieniądze zbierają naprawę skutecznie.

W ramach akcji #50kforWK kibice zebrali już prawie 200 tys. złotych. A trzeba pamiętać, że zbiórka cały czas trwa i dodatkowo jej tempo jest bardzo szybkie. Aby to zobrazować wystarczy powiedzieć, że w jeden dzień kibice oraz ludzie dobrej woli, jak np. wspomniany Jarosław Królewski, piłkarz Paweł Stolarski czy czy nawet kluby z niższych lig, byli w stanie zebrać prawie 100 tys. złotych. Naprawdę imponujące tempo.

Jeśli ktoś chce wspomóc akcję, przekazując swoją darowiznę, to może to zrobić wpłacając pieniądze na konto bankowe stowarzyszenia Wisła Socios. Kibice cały czas do tego zachęcają. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Wisła Socios

źródło: kibice.net

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv